Léčivé produkty

Goldim

KOUPITZDE

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic - POPIS:

Goldim ThermomagicBylinný instantní nápoj Thermomagic je směsí několika bylin, které při redukčním režimu podporují přirozený proces lipolýzy (štěpení tuků), který v organizmu probíhá. Díky obsaženým látkám podporuje i proces odbourávání LDL cholesterolu (tzv. špatného cholesterolu, který má nezanedbatelný podíl na vzniku kardiovaskulárních chorob).

Tento unikátní patentovaný výrobek doporučujeme každému, kdo uvítá okamžité zvýšení energie a především těm, kteří chtějí podpořit proces hubnutí.

Thermomagic obsahuje alkaloid matein z byliny yerba maté, nápoj tak kromě napomáhání odbourávání tuku dodává velmi rychle energii (matein má podobný efekt jako třeba kofein). Thermomagic lze podle chuti pít teplý nebo studený, zároveň tlumí pocity hladu. Je vhodný především k tvarování postavy, protože působí na podkožní tukové tkáně.

Za bezkonkurenční cenu získáte unikátní produkt, instantní nápoj od firmy Goldim, která je na trhu jedinečná a výjimečná. Jednoduchá příprava,

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic - ÚČINKY:

*  Thermomagic napomáhá zvýšení metabolismu, které může vést, při současném dietním stravování a dostatku pohybu, ke snížení hmotnosti
*  Thermomagic podporuje štěpení tuků
*  napomáhá snižovat tzv. špatný cholesterol v krvi
*  tlumí pocity hladu
*  snižuje pocity chutě k jídlu

*  jedna porce obsahuje 5,4 kcal
*  Thermomagic dodává pocit energie

*  pomáhá zlepšit a udržet pozornost
*  posiluje imunitní systém

Doplněk stravy Thermomagic s bylinnými extrakty ve formě instatního nápoje:

*  se sníženou energetickou hodnotou v důsledku použití náhradních sladidel sukralózy a sorbitolu
*  s vysokým obsahem prebiotické vlákniny (inulínu)
*  zdroj chromu
*  bez tuku
*  bez lepku

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic  - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  Výtažek z yerby maté - je známé především svými výraznými povzbujícími účinky. Obsahuje alkaloid kofein (v souvislosti s maté se označuje jako matein), minerální látky (hořčík, vápník, draslík, železo, křemík, fosfor aj.), vitamíny A, B, C, E, betakaroten a antioxidanty. Maté podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Obyvatelé Jižní Ameriky také pitím maté tlumí pocit hladu, což jim pomáhá přežít v dobách nouze. V dnešní době se tato vlastnost využívá při různých redukčních dietách.

*  Chrom  - organicky vázaný trojmocný chrom stimuluje odbourávání tuků, reguluje hladinu krevního cukru (je součástí GTF - glukózového tolerančního faktoru), čímž omezuje nadměrnou chuť k jídlu, zlepšuje snášenlivost jednoduchých cukrů a využití bílkovin přijímaných stravou, snižuje hladinu cholesterolu, přispívá ke snížení rizika aterosklerózy a srdečních onemocnění.

*  Výtažek z ibišku - močopudné účinky, rozpouští sklerotické usazeniny, působí i protizánětlivě. Dodává tělu minerální látky, má mírné projímavé účinky. Zlepšuje chuť čaje.

*  Výtažek z vřesu - desinfekce močových cest, močopudné účinky, uklidňuje a reguluje trávení.

*  Taurine - je vhodný pro stimulaci organismu a především mozkové činnosti. Napomáhá odstraňovat únavu, zlepšuje koncentraci a koordinaci pohybu. Účinná látka taurin je základní složkou energy drinků a energizérů.

*  Výtažek z artyčoku - užívá se při poruchách trávení, potížích se žlučníkem nebo k detoxikaci organismu.

*  Inulín - ve vodě rozpustná vláknina, dokáže absorbovat značné množství tekutin. Tím může zvětšit svůj objem až 40 krát. Díky této schopnosti dokáže na sebe vázat cholesterol a snižovat jeho hladinu v krvi, zlepšuje trávení, reguluje vyprazdňování a tlumí pocit hladu. Přitom konzumací inulinu tělu dodáme pouze zanedbatelnou dávku energie. Odolává žaludečním kyselinám i trávicích enzymům a prochází trávicím ústrojím nezměněn. Tak se dostává až do tlustého střeva, kde funguje jako zdroj živin pro přátelské střevní bakterie. Přispívá tak k obnově střevní mikroflóry, například po užívání antibiotik a při nesprávné životosprávě. Důležitá je i preventivní funkce onemocnění rakoviny střev.

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic  - POUŽITÍ:

Příprava a dávkování:

2 g instantní směsi (1 zarovnaná čajová lžička) přelijte 100 – 150 ml studené nebo horké vody a dobře rozmíchejte. V případě rozpuštění v horké vodě před pitím ochlaďte na teplotu vhodnou k pití. Max. 3 dávky denně.

Pokud denní dávku (1 - 3 lžičky denně) rozmícháte ve větším množství vody (ideální je třeba 3 lžičky na 1,5l láhev - podle Vám vyhovující chuti vzniklého nápoje) a budete upíjet průběžně, Thermomagic Vám pomůže potlačit pocity hladu.

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic - UPOZORNĚNÍ:

Není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Vhodný i pro diabetiky, osoby s bezlepkovou dietou a laktózovou intolerancí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Vyšší konzumace než doporučená se může projevit mírně projímavými účinky. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. V důsledku použití bylinných extraktů může vzniknout jemný zákal, který není na závadu nápoje. Skladujte při teplotě do 25°C a rel. vlhkosti do 60%. Po otevření spotřebujte do 40 dnů.

Goldim Bylinný instantní nápoj Thermomagic 200 g - BALENÍ:

Balení obsahuje: 200 g / 100 porcí

KOUPITZDE