Únava

 

Ruku v ruce s detoxikačním procesem se každý z nás chce zbavit důsledků, které přináší zamoření našeho těla nebezpečnými toxiny. Jedním z projevů je únava či obtíže s oběhovou soustavou. Pravidelná očistná kúra je jedním z řešení. Nicméně víte, že namísto dlouhých a náročných detoxikačních procesů Vám stačí jeden účinný nápoj?

 

Za vším hledej česnek, i tak bychom mohli začít. Právě česnek je velmi účinný při očistě krve a zejména pak působí na složku tuků v ní obsažené. Účinnými látkami jsou metionin a cystein, tedy esenciální aminokyseliny,které odstraňují mimo jiné toxiny z těla.Navíc česnek obsahuje mimořádnou dávku síry, která mu propůjčuje velmi silné dezinfekční vlastnosti. Ve většině studií je česnek považován za mimořádně účinnou a zdraví prospěšnou surovinu, které bychom měli věnovat velkou pozornost.

 

Únava a jak se jí zbavit

 

Ale zpět k našemu RECEPTU, základní suroviny určitě najdete doma.

 

1 palici česneku – cca 12 – 14 větších stroužků

0,75l červeného vína (ideálně merlot, Cabernet Sauvignon)

uzavíratelnou nádobu

 

LÉČIVÉ PRODUKTY - účinná detoxikace

SLIDER - detoxikace

LÉČIVÉ PRODUKTY - se silou česneku

léčivé produkty s česnekem

LÉČIVÉ PRODUKTY - silná imunita pro pevné zdraví

Léčivé produkty na imunitu

POSTUP je mimořádně jednoduchý a výsledkem bude velmi účinný výluh, který využije celá Vaše rodina.

 

Očistíme stroužky a překrájíme na polovinu, vložíme do připravené nádoby a přilejeme červené víno. Jakmile máme připraveno, pečlivě uzavřeme a necháme odstát na světlém a teplém místě po dobu 3 týdnů. Pravidelně každý den protřepeme.

Poté scedíme a užíváme až 3x denně 1 čajovou lžičku po dobu ½ měsíce a poté po 1 měsíci budeme odpočívat a poté opět ½ užívat.

Tento účinný elixír Vás nakopne a pomůže při Vašich obtížích s dlouhodobou únavou.

 

Děláme to pro Vaše pevné zdraví...