Hubnutí - fitness

 

Využijte léčivou sílu bylinek a podpořte své zdraví tím, že díky bylinkám zhubnete. Právě díky bylinkám shodíte přebytečná kila postupně a současně, podpoříte své zdraví bez vedlejších účinků.

Tato metoda, kdy shodíte přebytečná kila pomocí bylinek, spadá do vědy zvané fototerapie. Mnozí z nás ani netuší, že podpůrná síla bylinek je nenahraditelná. Spolu s účinnými produkty z nabídky firmy www.alfafit.cz bude výsledek dokonalý.

 

Registrace

 

A víte, které bylinky napomáhají úbytku váhy? Představíme si je a na závěr si s námi připravíte účinný recept s důležitou složkou – křenem ;-)

 

1. Čajovník

- obsahuje účinné látky včetně kofeinu, které podporují trávení, zrychlují lidský metabolismus a současně zahání pocit hladu, což je žádoucí

 

DALŠÍ PRODUKTY - ČAJOVNÍK

kliknout produkt zde

 

2. Guarana

- jihoamerická rostlina, která obsahuje kofein a další účinné látky, které stimulují fyzickou aktivitu, aniž by měly vedlejší účinky, zlepšuje krevní oběh a podporuje snížení hladiny cholesterolu

 

DALŠÍ PRODUKTY - GUARANA

guarana produkty

 

3. Ženšen

- silný přírodní antioxidant, který má stimulační účinky jako kofein s delším působením, současně je pak zařazen mezi superfood

 

4. Zelené potraviny – mladý ječmen, Aloe vera, chlorella a spireina

- tyto potraviny stabilizují hladinu krevního cukru, snižuje chuť na sladké a tím napomáhá hubnutí

 

5. Acai a Goji

- obsahují vysoký podíl vlákniny, která napomáhá trávení, přináší pocit sytosti

 

DALŠÍ PRODUKTY - ACAI

Acai

 A nyní již slíbený RECEPT:

 

Víte, proč je KŘEN součástí receptu? Křen se v lidovém léčitelství používá již po staletí. Kromě uvedených přínosů, odstraňuje z těla toxiny, stimuluje metabolismus (spaluje tuky), snižuje únavu a v trávicím traktu podporuje růst prospěšné střevní mikroflóry.

 

NUTRIČNÍ PROGRAMY - vše na jednom místě

Nutriční programy

REDUKCE HMOTNOSTI - vše pro Vaše zdraví

 

Ingredience receptu:

Na výrobu našeho sirupu budete potřebovat následující suroviny:

- 125 gramů křenu

- 4 citrony

- 2 cm čerstvého kořene zázvoru (zázvoru)

- 3 polévkové lžíce medu

- 3 polévkové lžíce skořice (nejlépe cejlonské, ne čínské)

 

Postup přípravy:

S použitím mixéru rozmixujte křen a zázvor dokud nezískáte jemnou hmotu. Do směsi vymačkejte šťávu z citronů a míchejte další 3 minuty. Na konec přidejte skořici s medem a míchejte, dokud se nevytvoří homogenní sirup. Sirup následně přelijte do skleněné lahvičky.

 

Dávkování:

Užívejte 1 čajovou lžičku denně, nejlépe před jídlem a před cvičením po dobu 3 týdnů. Pak si dejte 3 týdny pauzu. Sirup skladujte v lednici.

 

energy spirulinaHerbalife Formule