Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Muňa Muňa 12 g - 60 kapslí - POPIS:

Cosmos Muňa MuňaČistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Muňa-Muňa je keřík, který je klenotem medicíny Inků. Dorůstá asi 2 metrů, je lehce ochmýřená, listy jsou oválné. Pro účely fytoterapie se používá její sušená nadzemní část. Vyskytuje se v Andách – od severní Venezuely přes Kolumbii, Peru a Bolívii až po centrální Argentinu. Listy jsou známé svou osvěžující chutí, jsou užívány při očistě organismu a léčbě infekcí. Velkým kladem je pozitivní působení na lidský trávicí systém

Více o bylince se dočtete ZDE.

Cosmos Muňa Muňa 12 g - 60 kapslí - HISTORIE:

Bylinu poprvé popsali Španělé, kteří pobývali na území dnešního Peru. Bylo to v 17. století, kdy se zvěsti o skvělých vlastnostech pralesního keře rozšířily i do Evropy. Muňa muňa (Minthostachys setosa) je vzhledem podobná oreganu.
V Ekvádoru jí říkají Tipo nebo Poleo, v severním Peru Chancua, v Bolívii Muna a Argentině Peperina. Každopádně jde vždy o vysoce ceněnou rostlinu s relativně omezenou distribucí. Vědci v současné době řeší, jak ji chránit a zároveň rozšířit její pěstování, aby se pokryla stále rostoucí poptávka.

Cosmos Muňa Muňa 12 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

Muňa MuňaPro své účinky je Muňa-Muňa uznávána jako antibiotikum. Má silné antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky, mírní kašel a působí proti bolesti, při bronchitidách, zánětu průdušek, nachlazení a bakteriálních infekcích, podporuje trávení, působí proti průjmům, při infekcích močových cest a při zánětech ledvin. Obsahuje tyto léčivé látky: éterické oleje - mentol, izomenton, terpeny - geraniol, pulegon, linalol, flavonoidy - izoramnetin, isoamylový alkohol, třísloviny, pryskyřice.

Muňa-muňa
- upravuje menstruaci
- při problémech s trávením, plynatosti, nadýmání, průjmech 
- vhodné užívat při léčbě bronchitidy a astmatu
- žlučopudné účinky

Cosmos Muňa Muňa 12 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* stopové prvky, minerální látky, vitamíny

Cosmos Muňa Muňa 12 g - 60 kapslí- POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Doporučená dávka je 1 - 2 kapsle denně.

Kapsle se polykají celé.
UPOZORNĚNÍ: věnujte zvýšenou opatrnost při dávkování v případě přecitlivělosti na mentol.

Cosmos Muňa Muňa 12 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

KOUPITZDE