Léčivé produkty

Herb-pharma

KOUPITZDE

Herb-pharma Contourceutical - POPIS:

Herb Pharma ContourceuticalPokud se na krku hromadí tuk a začíná se Vám tvořit tzv. „druhá brada“, nastává čas, kdy je třeba popřemýšlet o použití přípravku Contourceutical se zaměřením na bradu a krk.
Výrobek výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky, a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.

Herb-pharma Contourceutical - ÚČINKY:

*  zlepšuje elasticitu a pevnost
*  hydratuje, chrání a zjemňuje pokožku tváře a krku
*  viditelně pomáhá tvarovat dolní část tváře
*  krk vypadá štíhleji, jeho tvar je výraznější, vyformovanější
* zjemňující složky přípravku s cíleným působením potlačují vzhled dvojité brady, jevu, který zvýrazňuje ochabování pokožky

Herb-pharma Contourceutical - ÚČINNÉ LÁTKY:

Contourceutical obsahuje kombinaci účinných látek ve složení lipopeptidu a extraktu z květu bezu, která působí podobně jako DHEA, známý jako „hormon mládí“ pro pevnější rysy tváře a krku, avšak s lipopeptidem jsou dosahovány mnohem lepší výsledky.
Klinické zkoušky účinné látky dokazují, že použití přípravku Contourceutical na bradu a krk, s použitím lipopeptidu obnovilo pokožku a pokožka získala jemnější, symetričtější vzhled a byla více hydratovaná. Pokožka se zpevnila na tváři a krku.
Studie za použití kultur keratinocytů a fibroblastů ukazují, že lipopeptid použitý v biotechnologické emulzi Contourceutical působí regulačně na základní hodnotu hladin IL6. Tato činnost se odráží zřetelným poklesem sekrece tohoto zánětového cytokinu a je specifická a závislá na jeho  koncentraci.
Lipopeptid působí na obě buňkové populace: keratinocyty a fibroblasty. Používá se na ochranu a zpomalení určitých účinků stárnutí kůže.
Účinná látka přípravku, lipopeptid je derivovaný z přirozeného fragmentu, který umožňuje specifický vliv na tyto dva mechanismy, a to postupnou redukcí nadměrné produkce zánětového interleukinu, dvěmi buňkovými  populacemi – keratinocyty a fibroblasty – bez zaznamenaného působení jiných cytokinů.

Herb-pharma Contourceutical - POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství emulze. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!
Naneste na prsty potřebné množství emulze Contourceutical a krouživou masáží důkladně rozetřete na celou oblast brady a krku.
Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, až potom použijte svou běžnou kosmetiku.
Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte Contourceutical emulzi s cíleným působením na bradu a krk, dvakrát denně (ráno a večer), dokud se nedostaví požadovaný efekt. Potom nanášejte přípravek jedenkrát denně, aby se vzhled udržel.
Účinek biotechnologické emulze Contourceutical je postupný, kumulativní a reverzibilní.

Herb-pharma Contourceutical - UPOZORNĚNÍ:

Výrobek je velmi dobře snášen a používá se na všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím přípravku Contourceutical biotechnologická emulze na bradu a krk otestovat na kousku pokožky.

Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně je osušte.

Pouze pro vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 °C.

KOUPITZDE