Léčivé produkty

Areko

KOUPITZDE

Areko Arecitin - POPIS:

AREKO ARECITINJiž v osmdesátých letech se objevují v literatuře zprávy o pokusech použít lecithin při léčbě sklerotických mozkových změn. Výzkumné práce byly prováděny jak u nás, tak i v zahraničí. Z výsledků těchto výzkumů vyplývá, že u pokročilých stadií sklerotických mozkových změn bylo nutné k dosažení určitého léčebného efektu použít lecithin ve vysokých dávkách 20 až 50 g denně.
Choroba je dosud nevyléčitelná, a proto se zatím používá preventivní léčba.
Preventivní léčba je dlouhodobá a vysoké dávkování pro pacienta 30 až 50 g na den je z ekonomického hlediska nákladné. Nízké dávkování tak, jak se užívá běžně v potravinových doplňcích má jen účinek dietetický a emulgační. Pouze v menší míře působí proti sklerotickým mozkovým změnám, zvláště potom proti Alzheimerové chorobě. 

Areko Arecitin - ÚČINKY:

*  dieteticko-preventivní přípravek na bázi lecitinu, jehož účinnost je výsledkem synergického působení lecitinu a biogenních prvků
 
*  směs působí synergicky, zvyšuje se účinnost lecitinu a prodlužuje dobu jeho účinku.

Areko Arecitin - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  lecitin, fosfolipidy - obecně představují skupinu látek obsahujících glycerol, mastné kyseliny a kyselinu fosforečnou. V těle (organismu) mají zcela zásadní význam. Jsou nezbytnou složkou živočišných i rostlinných organismů, kde jsou jednak přítomny jako součást buněčných a vnitrobuněčných membrán, jednak jako součást lipoproteinů. Významný obsah fosfolipidů je v nervových tkáních, zejména v mozku.
 
Magnesium*  hořčík - je jedním z nejdůležitějších prvků. Napomáhá k udržení kostní hmoty, zubů a svalů, kde je hojně v organismu zastoupen.
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. Napomáhá také k elektrolytické rovnováze, která hraje důležitou roli ve vyváženém příjmu tekutin a roztoků solí a minerálních látek.
 
zinek*  zinek - silný antioxidant, který chrání buňky před oxidativním stresem, který vzniká v důsledku nerovnováhy volných radikálů a antioxidantů v těle.
Účastní se metabolismu vitaminu A, dále se podílí na udržení normálního stavu zraku a dalších rozpoznávacích funkcí. Při nedostatku zinku v těle dochází k poruchám buněčného dělení a k růstu nových buněk. To se promítá nejčastěji na stavu kůže, na které se mohou tvořit vyrážky. Někteří jedinci se potýkají se zhoršenou pamětí, zrakem či sluchem nebo s nechtěným úbytkem na váze a psychickými poruchami.
 

Areko Arecitin - POUŽITÍ:

Doporučené denní dávkování: 5 g (1 odměrka). Lze vmíchat do jogurtů, kaší a jiných polotekutých potravin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Areko Arecitin - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu. Skladovat v suchu při teplotách do 25 °C. Uchovávat uzavřené. Nespotřebovaný zbytek - komunální odpad.
 

KOUPITZDE