Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Caigua 12 g - 60 kapslí - POPIS:

Cosmos CaiguaČistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Caigua firmy Cosmos Medicinal působí na metabolické funkce organismu. Má silný vliv na snižování hladiny LDL a navyšuje hladinu HDL, tedy "správný cholesterol". Napomáhá svým působením snížování tlaku a hladiny cukrů. Bylinky Caigua omlazují a současně redukují celulitidu, své uplatnění naleznou i jako antioxidant. Prostředek omlazení a regenerace lidského zdraví.

Více o bylince najdete ZDE.

Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy.

Cosmos Caigua 12 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

CaiguaPlody rostliny obsahují rozličnou škálu minerálních látek, pektiny, vlákninu, bílkoviny, tukové složky, vitamín B a C, lipoproteiny, steroidní látky, pryskyřici, galakturonovou. Léčivé účinky jsou potvrzeny mnoha výzkumy a odbornými testy renomovaných zařízení. Populární je plodina díky své specializaci na snižování hladiny cholesterolu. Substance plodů mají pozitivní vliv na metabolismus tuků a současně snižují hladinu LDL cholesterolu. Díky svému působení je využívána k prevenci arteriosklózy. Pomáhá předcházet srdečním a oběhovým chorobám.
Mimo tradiční poznatky podporuje rostlina čištění tepen, napomáhá při chorobách oběhu krve. Stejně tak i čistí krev a redukuje nadváhu.  Závěrem bych rád upozornil na léčbu roztroušené sklerózy a omlazování organismu.

Caigua
- snižování hladiny cholesterolu
- prevence arteriosklerozy
-
předchází srdečním a oběhovým chorobám
- podporuje očistu tepen
- redukuje nadváhu

Cosmos Caigua 12 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* uhlohydráty
* rostlinné bílkoviny
* minerální a stopové prvky, vitamíny (selen, vápník, zinek, železo, minerální soli, vitamín C...)

Cosmos Caigua 12 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Doporučená dávka je 1 kapsle denně.

Kapsle se polykají celé.

Cosmos Caigua 12 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Caigua 12 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 12 g - 60 kapslí

KOUPITZDE