Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Pasuchaca 13 g - 60 kapslí - POPIS:Cosmos Pasuchaca

Čistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Pasuchaca v sobě pojí jedinečné přírodní produkty, které se v dávných dobách používali od nepaměti. Pasuchaca má vysoký obsah minerálních látek, posiluje organismus.

Pasuchaca je drobná, trvalá rostlinka vyskytující se v peruánských Andách, ve výškách 3000m. n. m., jedná se o endemický druh nenacházející se jinde na světě.

V následujících řádcích si představíme léčivé účinky jedinečné bylinky z vysokohorských oblastí Peru.

Cosmos Pasuchaca 13 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

PasuchacaPasuchaca je účinným lékem proti civilizačním chorobám západní civilizace. Stimuluje funkci slinivky a pozitivně působí proti diabetes II. typu.  Díky antioxidačním účinkům odvádí z těla volné radikály ale i jiné toxické látky. Zpomaluje tak stárnutí organismu a působí preventivně proti některým druhům rakoviny. Pasuchaca je tradičním lékem používaný v jižní Americe. Místní domorodci používají tuto bylinu jako prostředek proti průjmům, gynekologickým a kvasinkovým infekcím.

Cosmos Pasuchaca 13 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
1-3 kapsle denně, želatinové kapsle se polykají celé

Cosmos Pasuchaca 13 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Pasuchaca 13 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 13 g - 60 kapslí

KOUPITZDE