Léčivé produkty

Cannaderm

KOUPITZDE

Cannaderm Exema - zklidňující krém na ekzémy s pH 4,7 - 50 g - POPIS:Exema

Krémy na ekzém a vyrážku okamžitě uleví od pocitu svědění a suché kůže. Zabraňují tak rozškrábání poškozeného místa nebo jeho popraskání. Masti a krémy obsahují různé účinné složky s hojivými, protizánětlivými a zklidňujícími účinky.

Ekzém se nešíří dál a začne ustupovat. Dochází ke zklidnění pokožky a regeneraci po následné léčbě.

Certifikovaná přírodní receptura krému s mírně kyselým pH je ideální pro doplňkovou péči při akutních problémech se svěděním kůže a při projevech ekzémů u dospělých. Krém se snadno roztírá a rychle zmírňuje projevy svědění, pálení, zarudnutí pokožky. Používejte pouze pro místní ošetření svědící pokožky, až do odeznění problému.

Cannaderm Exema - zklidňující krém na ekzémy s pH 4,7 - 50 g - LÉČIVÉ ÚČINKY KONOPÍ:

Konopí jako rostlina zahrnuje 2 samostatné druhy – konopí indické a konopí seté. Cannabis neboli konopí je rostlina známá lidstvu již od počátku věků. Po tisíce let byly přípravky z konopí využívány pro své léčivé účinky.

Konopí CannadermPři výrobě kosmetiky z konopí se většinou používá za studena lisovaný konopný olej. Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům.

Konopný olej je pro kosmetické účely ideální, obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály. A jaké jsou hlavní důvody využití konopného oleje? Obsahuje 73% nenasycených mastných kyselin, působí blahodárně jak na pokožku, tak vlasy. Má výbornou roztíratelnost.

Cannaderm Exema - zklidňující krém na ekzémy s pH 4,7 - 50 g - ÚČINNÉ LÁTKY:

- Bioaktivní konopný olej, máslovník, myrha, majoránka, sůl z Mrtvého moře

Cannaderm Exema - zklidňující krém na ekzémy s pH 4,7 - 50 g - POUŽITÍ:

Krém exema se sníženým pH jemně vetřete pouze do místa se svědící nebo ekzematickou pokožkou. Krém používejte lokálně dle potřeby několikrát denně, až do odeznění problému. Pro rychlejší zklidnění doporučujeme svědící pokožku umýt před aplikací krému mycí pěnou atopos.

Určeno pouze pro dospělé a děti starší 12 let.

Upozornění:
Krém exema není vhodný k dlouhodobému užívání. Krém exema je vhodné použít při akutním problému a aplikovat jej pro místní ošetření svědící pokožky, do odeznění akutního stavu.

Cannaderm Exema - zklidňující krém na ekzémy s pH 4,7 - 50 g - RADA:

Pokožku s projevy ekzémů a také svědící, citlivou pokožku umyjte nejprve vlažnou vodou a jemnou mycí pěnou atopos. Po umytí tato místa jemně osušte a vetřete malé množství zklidňujicího krému exema. Obvykle dochází díky jemně kyselému pH krému a obsaženým účinným ingrediencím k rychlému ústupu svědění i případného zčervenání pokožky. Zklidňujicí krém exema se sníženým pH používejte pouze a jenom pro místní ošetření svědící pokožky např. při projevech různých ekzémů, kopřivce apod.
Pro ošetřování ostatní pokožky těla i obličeje zvolte vhodné kosmetické přípravky bez sníženého pH.
Při projevech atopického ekzému doporučujeme zejména program atopos, mast konopka a regeMa krém.

KOUPITZDE