Léčivé produkty

Cannaderm

KOUPITZDE

Cannaderm RegeMa - krém na kožní defekty 50 g - POPIS:

ReGema krém CannadermRegenerační krémy jsou nedílnou součástí našeho života. Je známo, že na pokožce se vytváří kožní tukový film, který je přirozenou ochranou kůže proti vnějším vlivům.

Rostlinné oleje, vitamíny a přírodními emulgátory doplněné éterickými oleji, zajistí šetrné ošetření pokožky po celý den tím, že nenarušují fyziologické funkce pokožky.

RegeMa krém s výrazným regeneračním účinkem pro pokožku se specifickými nároky na péči. Certifikovaná přírodní receptura synergicky kombinuje konopný olej s léčivými extrakty z rostlin, které tradiční sibiřská medicína používá pro hojení ran a nemocí kůže jako je suchá, rozpraskaná pokožka při atopii, hojicí se jizvy a popáleniny, proleženiny, bércové vředy a kožní problémy u diabetiků.

RegeMa je vhodná pro děti i dospělé, snadno se roztírá, rychle zvláčňuje pokožku a výrazně urychluje její regeneraci.

Cannaderm RegeMa - krém na kožní defekty 50 g - ÚČINNÉ LÁTKY:

- Bioaktivní konopný olej, sibiřská jedle, arnika, echinacea, kafr

Cannaderm RegeMa - krém na kožní defekty 50 g - POUŽITÍ:

Krém jemně vetřete do pokožky v místě potřeby specifické péče (např. ložisko ekzému, praskliny, proleženiny, čerstvá jizva, kožní problémy při diabetu atp.). Aplikaci opakujte několikrát denně dle potřeby. Nenanášejte na sliznice ani na otevřené rány.

Určeno: pro dospělé i děti od 3 let.

Cannaderm RegeMa - krém na kožní defekty 50 g - LÉČIVÉ ÚČINKY KONOPÍ:

Cannaderm KonopíKonopí jako rostlina zahrnuje 2 samostatné druhy – konopí indické a konopí seté. Cannabis neboli konopí je rostlina známá lidstvu již od počátku věků. Po tisíce let byly přípravky z konopí využívány pro své léčivé účinky.

Při výrobě kosmetiky z konopí se většinou používá za studena lisovaný konopný olej. Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům.

Konopný olej je pro kosmetické účely ideální, obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály. A jaké jsou hlavní důvody využití konopného oleje? Obsahuje 73% nenasycených mastných kyselin, působí blahodárně jak na pokožku, tak vlasy. Má výbornou roztíratelnost.

Cannaderm RegeMa - krém na kožní defekty 50 g - RADA:

Patentově chráněná receptura kombinuje bioaktivní konopný olej a olej ze sibiřské jedle, který má prokazatelné účinky na rychlost regenerace a hojení pokožky, působí protizánětlivě, prokázané jsou i účinky proti virům, bakteriím a plísním.
Tyto unikátní vlastnosti můžete využít při ošetřování pokožky, která má skutečně specifické nároky na péči - jako je tomu v případě péče o pokožku v místech ložisek ekzému, rozpraskané či rozškrabané pokožky, dále u omrzlin, popálenin, proleženin, pokožky s projevy mykóz či zánětů, v případě ošetřování pokožky u diabetiků (diabetická noha) nebo dokonce pro masáž pokožky v místě bolestivých projevů artrózy, špatně prokrvených prstů atp.
Krém regeMa je určen pro doplňkovou péči o pokožku, není tedy určen pro léčení onemocnění pokožky, čerstvých poranění ani k aplikaci na otevřené rány na pokožce.

KOUPITZDE