Léčivé produkty

Cannaderm

KOUPITZDE

Cannaderm Intime - emulze pro intimní hygienu 150 ml - POPIS:

Cannaderm IntimeDůkladná intimní hygiena chrání a udržuje rovnováhu vaginální flóry. Poskytuje ochranu proti infekcím. Dokáže zcela zabránit vzniku neinfekčních výtoků.

Intime mycí emulze pro ošetřování a mytí intimních partií u dospělých. Přírodní receptura s mírně kyselelým pH obnovuje přirozenou pH rovnováhu sliznice intimních partií a zvyšují její odolnost proti zánětům a kvasinkovým infekcím (mykózám). Dlouhodobě upravuje celkový stav a funkce poševní sliznice, dochází k výraznému omezení pocitů svědění či pálení intimních partií.

Cannaderm Intime - emulze pro intimní hygienu 150 ml - LÉČIVÉ ÚČINKY KONOPÍ:

Konopí jako rostlina zahrnuje 2 samostatné druhy – konopí indické a konopí seté. Cannabis neboli konopí je rostlina známá lidstvu již od počátku věků. Po tisíce let byly přípravky z konopí využívány pro své léčivé účinky.

Při výrobě kosmetiky z konopí se většinou používá za studena lisovaný konopný olej. Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům.

Konopný olej je pro kosmetické účely ideální, obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály. A jaké jsou hlavní důvody využití konopného oleje? Obsahuje 73% nenasycených mastných kyselin, působí blahodárně na pokožku, tak vlasy.

Cannaderm Intime - emulze pro intimní hygienu 150 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

- Bioaktivní konopný olej, grepová semínka, tymián, mateřídouška

Cannaderm Intime - emulze pro intimní hygienu 150 ml - POUŽITÍ:

KonopíMalé množství mycí emulze naneste vlhkýma rukama nebo pomocí žínky na intimní partie, napěňte a nechte krátce působit. Poté důkladně opláchněte!

Vhodné pro každodenní intimní hygienu u mužů i žen,
také jako prevence vzniku a recidiv mykóz a zánětů (po návštěvách koupaliště, sauny, při antibiotické léčbě, chemoterapii apod.)

Určeno: pro dospělé a dospívající od 15 let

Cannaderm Intime - emulze pro intimní hygienu 150 ml - RADA:

Pro mytí pokožky celého těla doporučujeme šetrné hydratační mýdlo natura. Pro mytí intimních partií nepoužívejte zásaditá toaletní mýdla ani sprchové gely či šampony.

KOUPITZDE