Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov GLUKAFIT 200 g - POPIS:

Dr. Popov GlukafitGLUKAFIT je vynikající doplněk stravy, který obsahuje vysoké procento ovesných beta glukanů. Beta glukany jsou získávány z ovesných otrub z nejkvalitnějšího skandidávského ovsa. Obsah beta glukanů v GLUKAFITU je přibližně 4x větší než v běžných ovesných vločkách.

Beta glukany zvyšují viskozitu obsahu tenkého střeva. Tím zpomalují jeho vsřebávání a přispívají tak k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Cholesterol je látka, kterou lidský organismus potřebuje pro tvorbu hormonů a vitamínu D. Cholesterol pomáhá tělu zpracovávat tuky, je také důležitý při tvorbě buněčných membrán. Vysoká koncentrace cholesterolu v krvi však nese pro organismus zdravotní rizika, zejména rozvoj aterosklerózy. Přiměřená hranice cholesterolu v krvi: pod 5,16 mmol/l (2g/l).

Dr. Popov GLUKAFIT 200 g - ÚČINKY:

beta glukany přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu (nutný příjem 3 g beta glukanů denně)

GLUKAFIT má velmi nízký glykemický index, tzn. jestliže jsou beta glukany z ovsa součástí jídla, přispívají také k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po tomto jídle. To je velmi důležité pro tvorbu jídelníčku diabetiků nebo osob s redukční dietou.

tzn. snižuje glykemický index konzumovaného jídla

Dr. Popov GLUKAFIT 200 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

Oves - foto Dr. Popovvysoce kvalitní beta glukany, které jsou vyrobeny z ovesných otrub z nejkvalitnějšího skandinávského ovsa

Dr. Popov GLUKAFIT 200 g - POUŽITÍ:

K dosažení příznivého účinku na udržení hladiny cholesterolu je nutný příjem 3 g beta glukanů denně. To odpovídá cca 14 g GLUKAFITU (2 vrchovaté polévkové lžíce).

GLUKAFIT je možno vmíchat do jogurtu, polévky, müsli apod., případně rozmíchat po částech do vody.

Příznivého účinku pro omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi se dosáhne konzumací 4 g beta glukanů (tj. cca 2,5 g vrchovaté polévkové lžíce GLUKAFITU) na každých 30 g sacharidů v porci.

Dr. Popov GLUKAFIT 200 g - UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25°C.

Dr. Popov GLUKAFIT 200 g - BALENÍ:

Balení obsahuje 200 g

KOUPITZDE