Léčivé produkty

Herb-pharma

KOUPITZDE

Herb-pharma Collagenceutical 30 ml - POPIS:

Herb Pharma vráskyPokožka každý den ztrácí přirozené zásoby kolagenu a s postupujícím věkem je jeho nedostatek příčinou zdravotních problémů i změn našeho vnějšího vzhledu. Následuje nezbytný proces stárnutí – ztráta elasticity pokožky, její ochabnutí a tvorba vrásek. Doposud známé kosmetické přípravky obsahují pouze několik procent kolagenu, jehož vstřebatelnost je velmi omezená. Z tohoto důvodu jsou rozšířeny zákroky injekční aplikace vstřikování kolagenu, které jsou finančně náročné, bolestivé a často vyvolávají zánětlivé stavy. Biotechnologická emulze Collagenceutical je svým složením absolutní novinkou a je revolučním krokem v prevenci tvorby vrásek a jejich redukci.

Herb-pharma Collagenceutical 30 ml - ÚČINKY:

*  hluboko hydratuje a zpevňuje pokožku
*  zpomaluje proces stárnutí pokožky
*  zregeneruje pokožku a viditelně ji omladí
*  vyhladí vrásky a předchází vzniku nových vrásek
*  podporuje hojení ran a poškozené pokožky
*  povzbuzuje tvorbu přirozeného kolagenu

Důležitou předností je, že účinek přípravku lze uplatnit neinvazivní cestou bez injekcí. Výrobek výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky, a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.

Herb-pharma Collagenceutical 30 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

VráskyKolagen a elastin jsou základními bílkovinami struktury pokožky, které zabezpečují její správnou pevnost a hydrataci a tvoří až 70 % hmoty bílkovin kůže.

Přípravek Collagenceutical biotechnologická emulze na vyplnění vrásek zevnitř je složený z následujících účinných látek:

*  kombinace aktivních peptidů a proteinů – Tripeptid-10 citrulin; Tripeptid-1; (fermentovaný extrakt Pseudoaltermonas) hydrolyzovaný pšeničný protein; hydrolyzovaný sójový protein -  které poskytují účinně působení za účelem navrácení hodnot hladin kolagenů pro mladou i dospělou pokožku. Jejich aktivita může být popsaná v rámci tří základních funkcí:

a) podpora kolagenu
b) uspořádání kolagenu
c) kolagenová ochrana

*  Palmitoyl Tripeptide-5  - je založený na malém peptidu vyvinutém pro redukci všech typů vrásek. Peptid je schopný redukovat a změnit jakýkoliv typ a vzhled vrásek, které přidávají pokožce nadbytečné roky.

*  kombinace peptidů s obsahem matrikinů a proteinů - tvoří celek schopný regulovat aktivity buněk prostřednictvím působení na jejich specifické receptory. Aktivují určité geny, které se podílejí na procese obnovy extracelulárního matrixu a rozmnožování buněk. S přibývajícím věkem tyto mechanismy postupně slábnou.

*  Palmitoyl  oligopeptid – stimuluje syntézu kolagenu a glykosaminoglykanu. Posiluje pokožku a redukuje vrásky. Je účinným aktivním kosmetickým činitelem, který má stimulující, hydratační a omlazující účinky zvyšující jas, vitalitu a všeobecný stav pokožky, aktivní složka účinné látky dokáže úbytek kolagenu v pokožce nahradit.

*  fermentovaný extrakt Pseudoaltermonas Antartica – z kalového vzorku nalezeného ve spodní části ledovce v oblasti Inlet Admiralty Bay (Antarktida) byl izolován nový kmen baktérií Pseudoaltermonas  Antartica. Během buňkového růstu kmen produkoval exopolymer glykoproteinu, který je účinnou složkou přípravku Collagenceutical. Dobře se nanáší na zrohovatělou vrstvu pokožky a zabraňuje jejímu vysychání, zvyšuje tvorbu kolagenu, elastinu, má významný účinek proti vráskám.

*  kyselina hyaluronová v lipozomové formě - sehrává důležitou úlohu při udržování pevnosti a pružnosti pokožky:

- Lipozomy působí společně s buňkami epidermy, do nichž uvolňují svůj obsah.
- Hyaluronát sodný se kvůli svým vynikajícím zvlhčujícím a lubrikačním vlastnostem používá při léčbě suché pokožky. Sehrává hlavní úlohu v zadržování vlhkosti a zachovávaní integrity struktury pokožky. Zjemňuje pokožku vystavenou slunečnímu záření, vrací jí pružnost a působí jako velmi účinná a regenerační složka v procesu stárnutí.
- Kyselina lipoová pomáhá buňkám dýchat – zúčastňuje se tak získávání energie. Slouží i jako detoxikační činidlo při některých škodlivých sloučeninách vnikajících do těla.

Biotechnologická emulze Collagenceutical je svým složením absolutní novinkou a je revolučním krokem v prevenci tvorby vrásek a jejich redukci. Spojením účinných látek na báze peptidů, glykoproteinu z Antarktického oceánu a kyseliny hyaluronové v lipozomové formě společnost Herb-Pharma navazuje na nejnovější výsledky farmakologického a dermatologického výzkumu odstraňování vrásek.

Herb-pharma Collagenceutical 30 ml - POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství emulze. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!

Emulzi Collagenceutical naneste na ukazováček, jímž budete přípravek aplikovat. Na čistou a suchou pokožku naneste potřebné množství přípravku a krouživou masáží aplikujte na pokožku tváře. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, případně potom použijte svou běžnou kosmetiku.

Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte emulzi Collagenceutical na tvář dvakrát denně (ráno a večer), až se dostaví požadovaný efekt. Potom nanášejte přípravek jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Herb-pharma Collagenceutical 30 ml - UPOZORNĚNÍ:

Výrobek je velmi dobře snášen a používá se na všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím přípravku Collagenceutical biotechnologická emulze na vyplnění vrásek zevnitř otestovat na kousku pokožky. Používáním přípravku se může projevit mírné pnutí pokožky, které je projevem rychlého nástupu účinku působení přípravku. 

Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně je osušte.

Pouze pro vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 °C.

Herb-pharma Collagenceutical 30 ml - BALENÍ:

30 ml

KOUPITZDE