Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife Krém na ruce a tělo Herbal Aloe 200 ml - POPIS:

Herbalife Krém na rucePokud trpíte suchou pokožkou rukou, pokud přicházíte často do styku s vodou nebo saponáty nebo pokud zkrátka jen rádi o své ruce pečujete, je pravděpodobné, že jste již vyzkoušeli řadu krémů na ruce. Abyste nemuseli dál zbytečně utrácet peníze, prozradíme vám, který se o vaše ruce postará nejlépe.

Krém na ruce a tělo neobsahuje parabeny. Je vhodný i pro citlivou pokožku.  Krém je vhodný pro pravidelné používání podle Vaší potřeby.

Vysoce účinný krém z řady produktů Herbalife zajistí, že Vaše pokožka bude dokonale hydratovaná, vláčná a plná energie.

Krém je ceněný nejen pro své složení, ale taktéž pro své jedinečné účinky.

Krém na ruce je produkt, který většina z nás nosí v kabelce, má pohozený na stole v práci i doma na nočním stolku a moc ho neřeší. Ve skutečnosti je ale na trhu neuvěřitelně široká nabídka krémů na ruce se specifickými vlastnostmi.

Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-krasa/296694/velky-test-kremu-na-ruce-jsou-drazsi-opravdu-lepsi.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy

Herbalife Krém na ruce a tělo Herbal Aloe 200 ml - ÚČINKY:

Krém na ruce a tělo dodá Vaší pokožce potřebnou hydrataci.  Obsažené rostlinné složky ji zklidní, zjemní a utiší i pokožku podrážděnou nebo citlivou. Pokožka navíc bude provoněná díky obsahu osvěžujícího květu citrónu a žlutého melounu.

Herbalife Krém na ruce a tělo Herbal Aloe 200 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  olivový olej - je velmi vhodný pro suchou, zánětlivou, alergickou, podrážděnou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku. Vtíráním do kůže a masáží pomáhá olej pokožku regenerovat, zachovat její pružnost, pevnost a vláčnost, obnovovat přirozený lipidový filtr a podporovat přirozenou hydrataci pokožky.

Herbalife Heřmánek*  výtažek heřmánku - heřmánek pravý je léčivá jednoletá vonná bylina. Hojně se využívá v kosmetice a léčitelství. Pomáhá od bolesti, při hojení ran, navozuje celkové uklidnění.

*  africké bambucké máslo - bohatá máslová receptura se rozpouští při teplotě pokožky. Snadno se tedy do pokožky vstřebává a pokožku tak činí hebkou, pružnou a jemnou.

*  aloe vera - z listů aloe vera se získává gel, který obsahuje mimo jiné i saponiny - přírodní dezinfekční složku. Gel z Aloe Vera je od pradávna používán v lékařské kosmetice jako hojivý a zklidňující podrážděnou pokožku.  

Herbalife Krém na ruce a tělo Herbal Aloe 200 ml - POUŽITÍ:

Použijte krém podle potřeby kdykoliv během dne. Aplikujte na ruce nebo pokožku těla.

Herbalife Krém na ruce a tělo Herbal Aloe 200 ml - BALENÍ:

1 kus = 200 ml

KOUPITZDE