Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife Xtra-Cal 90 tablet - POPIS:

Herbalife Xtra-CalXtra-Cal je unikátní doplněk stravy, dodávající vápník nezbytný pro silné a zdravé kosti. Kalciové tablety s přídavkem vitaminu D a minerálních látek. Xtra-Cal poskytuje vysoce koncentrovanou formu vápníku pro Váš organismus. Slouží jako prevence proti osteoporóze. V případě, že má tělo nedostatek vápníku, odebírá vápník z kostí, kosti se tak odvápňují a dochází k rozvoji osteoporózy. Přípravek obsahuje další speciálně vybrané minerály, vitamíny a byliny, které podporují správný vývoj kostí, kostry, zubů, nehtů aj. Produkt je vhodný k doplnění vápníku pro ženy i muže, ideální doporučené množství jsou 3 tablety denně, které obsahují 1000 mg vápníku (125% doporučené denní dávky).

Herbalife Xtra-Cal 90 tablet - ÚČINKY:

*  dodává tělu vápník pro růst a vývin kostí
*  pomáhá chránit hustotu kostí
*  obsahuje mangan, který je nezbytný pro zdravé kosti a důležitý pro správné fungování nervového systému
*  mangan, zinek a měď jsou antioxidanty, chrání tělo
*  obsah vitaminu D, magnesia a bylinek napomáhá lepšímu vstřebávání a využití vápníku
*  3 tablety denně vám zajistí příjem doporučené denní dávky vápníku

Herbalife Xtra-Cal 90 tablet - ÚČINNÉ LÁTKY:

Mezi hlavní účinné látky patří:

*  vápník - je nejhojněji se vyskytujícím minerálem v lidském těle. Hraje zcela nezastupitelnou roli pro zachování zdraví našich kostí. V lidské potravě představuje vápník velmi podstatnou složku. Mimo jiné napomáhá také správné funkci srdce, svalů a nervové soustavy a přispívá ke srážení krve. 99% veškerého vápníku přítomného v lidském těle je obsaženo v kostech a zubech, zbývající 1%, se nachází v krvi a měkkých tkáních. Protože je vápník nezbytný pro zdravý vývin a růst kostí a zubů, je důležité, aby se pravidelně vyskytoval především v jídelníčku dětí. U starších lidí a u lidí s nedostatkem pohybu či nedostatečným příjmem vápníku dochází k úbytku vápníku z kostní hmoty, což se projevuje jako osteoporóza (řídnutí kostí).

*  vitamin D - význam vitaminu D je v pomáhání při resorbci vápníku a fosfátu ze střeva a vitamin D tak příspívá k regulaci a optimalizaci hladiny vápníku a fosforu v krvi. Fosfor i vápník jsou důležité pro stavbu kostí. Vitamín D je proto významný pro uchování kostí silných a nepoškozených. Jeho nedostatek se projeví změknutím kostí v důsledku ztrát a nedostatečné resorbce vápníku a fosfátu. U dětí se toto projeví jako křivice, u dospělých pak jako osteomalacie. Také se projevuje zvýšenou kazivostí zubů. Syntéza působením slunečního záření by měla stačit na pokrytí až 80 % denní potřeby, v závislosti na zeměpisné šířce a ročním období. V potravinách se vitamin D nachází v rybím tuku, játrech, vaječném žloutku a mléce.

Herbalife Xtra-Cal 90 tablet - DÁVKOVÁNÍ:

Tři tablety Xtra-Cal denně vám zajistí 1000 mg vápníku (125% doporučené denní dávky). Nejlépe je užívat 1 tabletu vždy při jídle (2x - 3x denně).

Vstřebávání vápníku může zpomalit nadměrná konzumace kávy, alkoholu, živočišného proteinu a tučných potravin.

Herbalife Xtra-Cal 90 tablet - UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek by měl být používán pouze jako součást vyvážené a rozmanité stravy v souladu s optimálním  životním stylem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte dobře uzavřené na suchém a chladném místě (do 25°C)

Herbalife Xtra-Cal 90 tablet - BALENÍ:

90 tablet

KOUPITZDE