Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife USA Sada tablet (F2, F3, F5):

- součástí sady jsou přípravky s originální recepturou z USA s bohatým obsahem vitamínů, minerálů a dalších živin:

 

Florafiber 90 tabletMultivitamin Complex 90 tablet a Cell-U-Loss 90 tablet

 

HerbaLife FlorafiberFlorafiber 90 tablet - Výrobek Florafiber s vysokým obsahem vlákniny dodá tělu rozpustnou i nerozpustnou vlákninu z různých rostlinných zdrojů a zároveň přirozenou složku střevní mikroflóry Lactobacillus acidophilus.

 

Herbalife Florafiber 90 tablet - ÚČINKY:

*  potravinová vláknina podporuje proces odstranění odpadových látek
*  pomáhá při regulaci hmotnosti tím, že zkracuje dobu trávení potravy
*  čistí zažívací ústrojí, aby mohlo efektivně vstřebávat nezbytné živiny
*  pomáhá zvýšit denní příjem vlákniny a udržovat optimální činnost zažívacího ústrojí
*  obsažená vláknina napomáhá vytvářet pocit sytosti
*  efektivně doplní přirozené složky střevní mikroflóry

Herbalife Florafiber 90 tablet - ÚČINNÉ LÁTKY:

Jablko*  jablečný pektin - má blahodárný vliv na sliznice žaludku a střev. Po požití vytváří na povrchu slizovitý gel, který sliznici chrání, zbavuje jí patogenních látek, váže na sebe těžké kovy a pomáhá obnovit střevní mikroflóru. Jablečný pektin zlepšuje zažívání a urychluje vyměšování.
 
*  jitrocel indický - Psyllium - zcela přírodní, netoxická vláknina, neodbourává se enzymy ani střevní mikroflórou a také se nevstřebává. Mechanicky napomáhá ke snadnému a rychlému vyprazdňování. Gel, vzniklý po smíchání s tekutinou, má tišící účinky na stěnu žaludku a střev a absorbuje odpadní látky a toxiny vytvořené hnilobnými bakteriemi.
 
*  Laktobacillus Acidophilus - je kultura užitečných bakterií, které přirozeně žijí ve střevě. Jsou až neuvěřitelně prospěšné. Dojde-li z různých důvodů k jejich nedostatku, nastává nežádoucí změna střevní flóry - vzniká tzv. disbióza a většinou i candidová infekce.

 

 

Herbalife MultivitaminMultivitamin Complex 90 tablet - Multivitamínový komplex obsahuje vitaminy, minerály a prospěšné antioxidanty, které neutralizují volné radikály. 

 

Herbalife Multivitamin Complex 90 tablet - ÚČINKY:

*  Multivitamin Complex obsahuje prospěšné antioxidanty, které neutralizují volné radikály
*  obsahuje kyselinu listovou, která je nezbytná pro růst a regeneraci buněk
*  Multivitamin Complex poskytuje organismu vápník, který pomáhá udržovat silné a zdravé zuby
*  poskytuje organismu železo, které je nezbytné při oběhu kyslíku v těle - zásadní prvek pro optimální hladinu energie
Multivitamin Complex vám pomůže dosáhnout 100% doporučeného denního množství vitamínů a minerálů, pokud se používá současně s koktejlem Formula 1

Herbalife Multivitamin Complex 90 tablet - ÚČINNÉ LÁTKY:

Mezi hlavní účinné látky patří:

*  antioxidanty - např. beta-karoten, vitaminy C a E - poskytují podporu imunitnímu systému organismu tím, že neutralizují volné radikály.

Co jsou volné radikály? Volné radikály vznikají v našem organismu jako vedlejší produkt látkové výměny v buňkách. Narušují buněčné membrány, ničí DNA a jsou příčinou celkového oslabení imunitního systému, jejich zvýšený počet vede k propuknutí různých nemocí. Výzkumy prokázaly, že blahodárné účinky antioxidantů tkví právě v neutralizaci volných radikálů.

*  vitaminy - jsou látky, které spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské potravy. V lidském organismu se podílejí na metabolismu bílkovin, tuků a cukrů. Existuje 13 základních typů vitamínů. Lidský organismus si, až na některé výjimky, nedokáže vitamíny sám vyrobit, a proto je musí získávat prostřednictvím stravy. Vitamíny jsou nutné pro udržení mnohých tělesných funkcí a jsou schopny posilovat a udržovat imunitní reakce. Vitamíny se vyskytují hlavně v ovoci a zelenině.

*  vápník - je nejhojněji se vyskytujícím minerálem v lidském těle. Hraje zcela nezastupitelnou roli pro zachování zdraví našich kostí. V lidské potravě představuje vápník velmi podstatnou složku. Mimo jiné napomáhá také správné funkci srdce, svalů a nervové soustavy a přispívá ke srážení krve. 99% veškerého vápníku přítomného v lidském těle je obsaženo v kostech a zubech, zbývající 1%, se nachází v krvi a měkkých tkáních. Protože je vápník nezbytný pro zdravý vývin a růst kostí a zubů, je důležité, aby se pravidelně vyskytoval především v jídelníčku dětí. U starších lidí a u lidí s nedostatkem pohybu či nedostatečným příjmem vápníku dochází k úbytku vápníku z kostní hmoty, což se projevuje jako osteoporóza (řídnutí kostí).

 

Cell-U-Loss 90 tablet - Přípravek je vytvořen pro podporu 

eliminace odpadových látek a napomáhá udržovat přirozenou vodní rovnováhu v organismu, pokud je organismus současně zásobován alespoň 2 litry vody denně.

 

Herbalife Cell-U-Loss - 90 tablet - ÚČINKY:

*  podpora eliminace odpadových látek v těle
*  doplnění důležitých minerálů zvláště při redukčních dietách
*  podpora udržování elektrolytické rovnováhy a normálního energetického metabolismu
*  svým efektem může podporovat zlepšení vzhledu pokožky

 Herbalife Cell-U-Loss - 90 tablet - ÚČINNÉ LÁTKY:

*  Extrakt z květu kukuřice (corn silk) - obsahuje velké množství antioxidantů a polyfenolů. Extrakt z květu kukuřice je také bohatý na vitaminy a minerální látky jako je vitamin K, C a draslík. Corn silk se využívá jako diuretikum. To znamená, že může stimulovat vylučování přebytečné vody z organismu močí.
 
*  Sodík, draslík - minerály pomáhající udržovat acidobazickou rovnováhu v organismu. 
 
*  Vápník -  je obsažen v těle ve větším množství než kterýkoliv jiný prvek. Nejvíce vápníku v těle je vázáno v kostech a zubech. Dále se účastní procesu srážlivosti krve a přispívá k normální funkci nervových přenosů.
 
*  Hořčík -  je jedním z nejdůležitějších prvků. Napomáhá k udržení kostní hmoty, zubů a svalů, kde je hojně v organismu zastoupen. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. Napomáhá také k elektrolytické rovnováze, která hraje důležitou roli ve vyváženém příjmu tekutin a roztoků solí a minerálních látek.

 

KOUPITZDE