Léčivé produkty

Herbalife

KOUPITZDE

Herbalife SKIN Čistící jílová maska s mátou 120 ml - POPIS:

Herbalife Skin jílová maskaPokud se vám nechce připravovat si vlastní jílovou masku, můžete si zakoupit již hotové a namíchané masky vytvořené s ohledem na potřeby mastné a problematické pleti. V těchto hotových maskách jsou využity pouze přírodní ingredience a naprosto 100% přírodní zelený jíl.
 
Bohatá krémová čistící pleťová maska má absorpční a posilující účinky jílu, pomáhá odstraňovat nečistoty a zbavit pleť nadbytečné mastnoty. Vaše pleť bude jemnější a revitalizovaná. Jílová pleťová maska je obohacena o vitamín B3, antioxidační vitamíny C a E, aloe vera, silici rozmarýnu a mátový olej.
 
Přírodní zelený jíl má mnoho blahodárných účinků na pleť. Při pravidelné aplikaci pomáhá při léčbě ekzémů a slouží ke zmírnění a potlačení akné.
Čistý přírodní zelený jíl v sobě obsahuje velké množství různých minerálních látek. Především se jedná o hořčík, draslík a vápník. Všechny tyto minerály jsou klíčové pro správnou funkci a přirozenou obnovu kožní tkáně.
 
Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti. Vyzkoušejte jedinečný produkt z řady kosmetických produktů firmy Herbalife.

Herbalife SKIN Čistící jílová maska s mátou 120 ml - ÚČINKY:

*  čistící pleťová maska má absorpční a posilující účinky jílu
*  pomáhá odstraňovat nečistoty a zbavit pleť nadbytečné mastnoty
*  vaše pleť bude jemnější a revitalizovaná

Herbalife SKIN Čistící jílová maska s mátou 120 ml - AKTIVNÍ SLOŽKY:

Aloe Vera*  vitamín B3, antioxidační vitamíny C, E
*  silici rozmarýnu a mátový olej
*  extrakt z aloe vera 
 
*  aloe vera - aktivní složky Aloe Vera, díky ligninu, snadno pronikají do hlubšíchvrstev pokožky, kde spolu se sacharidy, polysacharidy, aminokyselinami, vitamíny, minerály a proteiny působí na příčinu problému a zajišťují vynikající hydratační, hojivé a zklidňující účinky.

Herbalife SKIN Čistící jílová maska s mátou 120 ml - POUŽITÍ:

Naneste po použití odličovadla. Nechte masku 5-10 minut. poté opláchněte  vodou a osušte. Následně aplikujte sérum a hydratační krém. Používejte dle potřeby 1x - 3x týdně.
 

KOUPITZDE