Léčivé produkty

Klas

KOUPITZDE

Klas Quatro 30 tablet - POPIS:

Klas QuatroJedná se o naprosto unikátní kombinaci čtyř věhlasných látek: koenzym Q10, ginkgo biloba (jinan dvoulaločný), sibiřský ženšen (Eleutherococcus) a vitamin E.

Klas Quatro 30 tablet - ÚČINKY:

Tyto látky se dají rozdělit do čtyř hlavních oblastí:

1. svaly a energie,
2. mozek a nervy,
3. pohlavní orgány a sexualita,
4. srdce a krevní oběh.

Svaly a energie:
Koenzym Q10 umožňuje produkci 95 % energie pro potřebu organismu. Každá buňka našeho organismu totiž vyrábí energii a k tomu nezbytně potřebuje dostatek Q10. Díky vit. E, který pomáhá při buněčném dýchání, svalům i nervům postačuje méně kyslíku a lépe a déle tak fungují. Bez neustálé ochrany vit. E se také poškozují miliardy červených krvinek, a proto dochází k trvalé únavě. Ginkgo zase pomáhá přivádět k buňkám více kyslíku a živin a navíc podporuje tvorbu látky ATP, která buňkám dodává základní energii. Na Dálném východě se proti únavě a vyčerpání používá již přes 4000 let ženšen. V novověku jsou zase známé vynikající účinky ženšenu podávaného sovětskými vědci těžce pracujícím a sportovcům.

Mozek a nervy:
Látky obsažené v přípravku odstraňují účinně jak tělesnou, tak duševní únavu. Quatro Klas je mimořádně účinné při stresu a stimuluje všechny duševní funkce. Např. ženšen relaxuje i stimuluje celý centrální nervový systém. Tím zlepší např. reflexy a také krátkodobou i dlouhodobou paměť. Vit. E chrání mozek posilováním jeho kapilár a hlavně společně s Q10, ženšenem i ginkgem brání rozpadu mozkových buněk způsobenému volnými radikály. Přípravek usnadňuje učení, pomůže při zkouškách zesílením soustředění a zmírněním nervového napětí. Všechny tyto schopnosti využijí nejenom studenti, podnikatelé apod., ale jsou přínosem pro seniory. Ginkgo výrazně zlepšuje zásobování mozku krví a kyslíkem.Zlepšuje paměť a zjasňuje myšlení.
Quatro Klas pomáhá také při hučení v uších či nedoslýchavosti, některých očních potížích, při závratích, mdlobách, zapomnětlivosti, bolestech hlavy, ale také při depresích, apatii, úzkosti, nervozitě, nespavosti, a dokonce může uchránit mozek před závažnými následky mozkové mrtvice a urychlit uzdravování po této mozkocévní nehodě.

Pohlavní orgány a sexualita:
Ženšen má tisíciletou pověst výborného afrodiziaka. Např. podporuje nejenom funkci všech reprodukčních žláz, ale zejména u žen zvyšuje sexuální žádostivost. Tento vitamin byl totiž vždy spojován s léčbou neplodnosti a nedostatečné potence (mužů i žen). Příspěvek ginkga je transparentní a nejčastěji spočívá ve zlepšení tepenného prokrvení penisu a klitorisu.
Přípravek však nepomáhá pouze při impotenci, frigiditě, nedostatku sexuální chuti a neplodnosti. Menstruující ženy budou zajímat jistě další účinky z této oblasti. Quatro Klas může mnohým ulevit od menstruačních bolestí, popřípadě upravit menstruační cyklus. Ženy v menopauze rovněž ocení jeho pomoc. Za prvé je zbaví únavy, tak často doprovázející toto životní stádium. Za druhé fytosteroly (zejména fytoestrogen) obsažené v ženšenu komplexně zmírňují nežádoucí příznaky menopauzy (mimo jiné např. i osteoporózu). Za třetí vit. E snižuje návaly horka. Za čtvrté ginkgo upravuje obvyklé poruchy periferního prokrvení.

Srdce a krevní oběh:
Q10 pomáhá buňkám srdce lépe využívat kyslík. Dále Q10 přispívá k ovlivňování impulsů ovládajících činnost srdce a může tak napravit nepravidelný srdeční tep. Samozřejmě jako silný antioxidant (spolu s vit. E, ženšenem i ginkgem) chrání srdce před destrukcí volnými radikály. Lidé se srdečními chorobami trpí výrazně nedostatkem kyslíku. Vit. E snižuje potřebu kyslíku. Ginkgo zase přivádí více kyslíku k srdci. Obě tyto látky společně navíc zamezují tvorbě nebezpečných sraženin, které hrozí ucpat arterie. Vit. E také zvyšuje hladinu ochranného HDL a brání zhoubné oxidaci LDL, která vede k arteroskleróze. Arteroskleróza je zodpovědná např. jak za srdeční infarkt, tak za angínu pectoris. Ženšen chrání srdce a rovněž ho, jakož i celý krevní oběh, příznivě stimuluje.

Srdce zdraví healthHlavní účinky:

Srdce a krevní oběh:                                         
- Vyživuje, posiluje a chrání srdce
- Předchází srdečním infarktům a hojí
- Harmonizuje vysoký i nízký kr. tlak
- Upravuje narušený srdeč. rytmus
- Udržuje tepny průchodné
- Zvyšuje přívod kyslíku a živin
- Ulevuje při angíně pectoris

Mozek a nervy:
- Vyživuje a chrání mozek
- Snižuje stres a duševní přetížení
- Odstraňuje nebo oddaluje únavu
- Pomáhá v učení, posiluje koncentraci i paměť
- Vyvolává pocit pohody a spokojenosti
- Zmírňuje či odstraňuje deprese a úzkost
- Může zmírnit bolesti hlavy včetně migrény

Pohlavní orgány:
- Proti impotenci a frigiditě
- Zvyšuje sexuální žádostivost
- Upravuje menstruační problémy
- Může přispět k léčbě neplodnosti
- Zmírňuje nepříjemnosti menopauzy
- Zlepšuje (stimuluje) funkci pohlavních žláz

Svaly a energie:
- Zvyšuje fyzickou sílu a vytrvalost
- Odstraňuje tělesnou vyčerpanost
- Zvyšuje sportovní výkonnost
- Prodlužuje pracovní výdrž
- Pomáhá zužitkovat vitaminy a minerály
- Nabíjí buňky energií

Klas Quatro 30 tablet - POUŽITÍ:

Užívání:
Prevence: 1 tableta denně
Podpora při léčbě: 1 tableta 1 - 2x denně
Těhotné a kojící ženy: nevhodný
Děti: Dávkování snížit úměrně váze. Do dvanácti let konzultovat s odborníkem a dát si pozor na možnost zaskočení či vdechnutí tablety.

Složení:

Ženšen, ginkgo biloba, koenzym Q10, vitamín E, dihydrofosforečnan vápenatý, celulosa, polyvinylpyrolidin, karboxymetylcelulosa, kyselina stearová, oxid křemičitý

Klas Quatro 30 tablet - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte v suchu, chladu a mimo sluneční záření.

KOUPITZDE