Léčivé produkty

MycoMedica

KOUPITZDE

MycoMedica Reishi - Lesklokorka lesklá 90 kapslí - POPIS:

Mycomedica ReishiV přírodě roste reishi (ganoderma) na trouchnivějících kmenech a pařezech zejména v přímořských oblastech Číny. Reishi (ganoderma) se vyskytuje v šesti barevných variantách, z nichž nejčastěji se pěstuje červená. V současnosti absolutní většina světové produkce lesklokorky pochází z pěstíren (např. v Japonsku 99 %, v Číně obdobně). Pro její schopnost regenerovat funkce organismu a aktivovat ho ji užívají ruští kosmonauti nebo šerpové ve vysokých nadmořských výškách.

MycoMedica Reishi - Lesklokorka lesklá 90 kapslí - ÚČINKY:

Zvyšuje vitalitu, posiluje srdce. Napomáhá při léčbě leukémie, astma, cukrovky či mentálních poruchách. Harmonizuje celý imunitní systém. Reishi okysličuje krev a současně čistí cévy. V Japonsku je Reishi dokonce doporučováno k léčbě více než 20-ti nemocí. Pro milovníky štíhlé linie, napomáhá zvyšovat úspěšnost hubnutí při nadváze a celulitidě. Mimo mnohé léčebné účinky pak ještě zmíníme protinádorové účinky či napomáhání léčby vysokého tlaku, angíny pectoris nebo Parkinsonovy choroby. Dodává minerály, vitamíny, vyrovnává tlak a odstraňuje toxiny z těla.
Látky obsažené v reishi jsou dosud některé neprozkoumané. Nicméně za základní můžeme považovat polysacharidy, triterpény, ganoderické kyseliny, adenosin, organické fermanium a další

- Podpora imunity - reishi obsahuje látky působící imunostimulačně (betaglukany), antibakteriálně a antivirálně. Velké uplatnění nachází při obnovování síly organismu po operacích či velkém vyčerpání - fyzickém i duševním. Tradičně se rovněž používá k posílení kloubů, šlach a kostí, pro zvýšení vitální energie a "nadlehčení" těla.

- Prevence stárnutí - přírodní antioxidant, který působí proti volným radikálům, nachází tak uplatnění u starých i mladých. Obsahem specifických triterpernoidů reishi ochraňuje cévy před kornatěním a pomáhá snižovat přilnavost krevních destiček k sobě.

- Ochrana a detoxikace jater - reishi pomáhá regenerovat játra po zatížení ostatními léčivy, alkoholem či u hepatitid. Odstraňuje z těla těžké kovy, čehož je možno využít mj. vždy po ošetření amalgámových zubních výplní.

- Nespavost - reishi byla tradičně používána taoistickými mnichy k uklidnění ducha i mysli a ke zlepšení duševní výkonnosti.

- Hypertenze - kyselina ganodermová snižuje krevní tlak.

- Diabetes, dna - kyselina ganodermová snižuje hladinu špatného cholesterolu a tuků v krvi.

- Astma, bronchitida, alergie - účinky posilování obranyschopnosti doplňují tradiční vlastnosti reishi (ganodermy) zastavovat kašel, přeměňovat hleny a působit antiastmaticky.

- Nádorová onemocnění - podpůrný prostředek využívající protinádorové aktivity obsažených betaglukanů a germania. Reishi rovněž snižuje toxické a vedlejší účinky chemoterapie či radioterapie a bolesti, podporuje makrofágy a reguluje T a B lymfocyty, potlačuje rozšiřování nádorových buněk.

MycoMedica Reishi - Lesklokorka lesklá 90 kapslí - BALENÍ:

90 kapslí á 500 mg extraktu

MycoMedica Reishi - Lesklokorka lesklá 90 kapslí - DÁVKOVÁNÍ:

1-3 kapsle denně (děti od 3 do 15 let 1 kapsle denně)

MycoMedica Reishi - Lesklokorka lesklá 90 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. 

KOUPITZDE