Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Algarrobo 15 g - 60 kapslí - POPIS:

Cosmos AlgarroboKapsle obsahující části rostliny Alfarrobo obsahuje vysoké procento proteinů, kvalitní aminokyseliny (lysin, serin, alanin či histidin), vysoký obsah uhlohydrátů a stopové prvky napomáhající fungování metabolismu. Využití při nadměrné zátěži, posílení organismu (vhodné pro sportovce, děti, ženy či nemocné osoby a seniory). Praktické balení, jednoduché dávkování.
Čistě přírodní produkt (přírodní neupravené mleté byliny v želatinové tobolce) Algarrobo od společnosti Cosmos je vhodný pro sportovce, aktivní osoby, seniory a rekonvalescenty. Podporuje odolnost psychickou i fyzickou. Vhodný a významný jako doplněk stravy, zejména platný při výživě lidského organismu. Obsahuje vysoké procento proteinů v podobě kvalitních aminokyselin - leucin, alanin, hystidin či lysin a další. Posilující doplněk stravy s obsahem významných stopových prvků z té nejčistší přírody.

AlgarroboAlgarrobo je využíván po staletí v Peru, přesněji na severozápadním pobřeží. Velmi odolná rostlina maximálně využívá výživné látky a stejně tak pozitivně působí i na lidský organismus. Algarrobo může dosahovat výšky 8-20 metrů. Kmen je nepravidelný, s trhlinami a sukovitou kůrou šedohnědé barvy, o průměru 80 cm až 2 metry. Jeho pokroucené větve tvoří korunu ve tvaru deštníku. Listy jsou tmavozelené, lesklé. Plody tvarem připomínají lusky fazolí a obvykle rostou ve svazcích o více než deseti kusech.
Přípravky jsou schváleny MZ ČR jako doplněk stravy.

Cosmos Algarrobo 15 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

Přírodní produkt Algarrobo je významný pro lidský organismus, který posiluje a současně mu dodává potřebné stopové látky a to v jedné tabletce tohoto produktu. Díky svým posilujícím účinkům se algarrobo užívá při nadměrné fyzické nebo psychické námaze. Algarrobo se díky povzbudivým účinkům hodí jako doplněk stravy pro sportovce a těhotné nebo kojící ženy. Posiluje imunitu a je vhodným prostředkem pro prevenci, podpůrnou léčbu i jako rekonvalescence pro organismus po náročných nemocech.

* posílení organismu dětí, těhotných a kojících žen
* podpora organismu sportovců
* posílení organismu seniorů, nemocných a rekonvalescentů
* zdroj aminokyselin, stopových prvků a minerálů
* podpora při nadměrné psychické a fyzické zátěži

Cosmos Algarrobo 15 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* přírodní látky z lusku rostliny Algarrobo
* aminokyseliny
- lysin, histidin, serin, alanin, isoleucin, fenylalanin
* stopové prvky

Cosmos Algarrobo 15 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování:
Dospělí: dávka 2 - 3 kapsle denně
Děti od 6 let: dávka 1 kapsle denně

Kapsle se polykají celé, postupně. U dětí dbejte zvýšené pozornosti.

Cosmos Algarrobo 15 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Algarrobo 15 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 15 g - 60 kapslí

KOUPITZDE