Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Asmachilca 12,5 g - 60 kapslí - POPIS:

Cosmos AsmachilcaAsmachilca je domorodá víceletá vzpřímeně rostoucí bylina s typicky aromatickými listy rostoucí do výšky 20 - 30 cm. Její hladké kopinaté 5 - 8 cm dlouhé lístky rostou v páru proti sobě a to vždy v pravém úhlu oproti následujícímu páru.

V zemích původu je bylina používaná po staletí nejrůznějším způsobem. Sušení je jedna z nejstarších přirozených metod konzervace, při které jsou zachovány všechny důležité obsahové látky.

Cosmos Asmachilca 12,5 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

* Proti zahlenění, pomáhá dýchání
* Vykašlávání
* Záněty průdušek
* Nachlazení
* Dýchací problémy
* Rozšíření průdušek v období mezi krizovými stavy nebo při nástupu astmatického záchvatu
* Snižuje tlak
* Snižuje horečku
* Uvolňuje ploché svalstvo

Podle domorodých přírodních léčitelů užívání Asmachilcy před spaním může hodně zmírnit problémy při zánětu průdušek. Je užívána k usnadnění vykašlávání při obtížích průdušek a čistí zahlenění. Je podávána i při astmatických obtížích.

Cosmos Asmachilca 12,5 g - 60 kapslí- POUŽITÍ:

1 - 3 kapsle denně, želatinové kapsle se polykají celé.

Cosmos Asmachilca 12,5 g - 60 kapslí- UPOZORNĚNÍ:

Cosmos AsmachilcaSkladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Není určeno pro těhotné a kojící ženy.

Cosmos Asmachilca 12,5 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 12,5 g - 60 kapslí

KOUPITZDE