Léčivé produkty

Cosmos Medicinal

KOUPITZDE

Cosmos Flor de arena 12,5 g - 60 kapslí - POPIS:

Cosmos Flor de arenaFlor de Arena je divoce rostoucí, velmi aromatická bylina. Je domovem v Jižní Americe a roste v celé oblasti peruánských And. Má oválné lístky a hroznovité květenství. Drobné výhonky a lístky jsou pokryty jemným chmýřím. Rostlina Flor de Arena se v místě původu v Peru tradičně používá k pročišťování organismu, při poruchách trávení, močového ústrojí a nervového systému či při ischiasu. Je jednou z nejdoporučovanějších bylinek. Hovoří se také o účincích rostliny mírnit škodlivý vliv některých potravin dnešního světa.

Cosmos Flor de arena 12,5 g - 60 kapslí - ÚČINKY:

Nejčastěji se používá při:
* očistě organizmu
* problémech s trávením
* zvýšené kyselosti žaludku
* otylosti
* zánětech ledvin, močových cest a prostaty
* zánětech sliznic
* nespavosti
* depresích a neurózách – pomocně
* pokrmových otravách

Nejvíce se doporučuje šestitýdenní přírodní očistná kůra. Flor de Arena se užívá dva týdny bezprostředně po bylině Manayupa a před Hercampure. Kůra očistí tělo od kontaminujících látek a toxinů a konzervantů obsažených v různých potravinách, červeném mase a kořenících přípravcích. Při sušení byliny jsou zachovány všechny důležité obsahové látky.

Cosmos Flor de arena 12,5 g - 60 kapslí - ÚČINNÉ LÁTKY:

* steroidní sloučeniny* flavonoidy
*
polyfenolové kyseliny
*
esenciální mastné kyseliny
* minerální látky

Bylina Flor de Arena obsahuje látky s protizánětlivým a antioxidačními vlastnostmi a látky mající vliv na výskyt kyseliny močové v krvi a pojivových tkáních. Význam železa a vápníku pro organismus je obecně známý a Flor de Arena jich obsahuje významná množství.

Cosmos Flor de arena 12,5 g - 60 kapslí - POUŽITÍ:

2 - 4 kapsle denně, želatinové kapsle se polykají celé

Cosmos Flor de arena 12,5 g - 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Flor de arenaSkladujte na suchém místě do 25 °C, zabraňte přístupu slunečních paprsků. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Neobsahuje žádná umělá dochucovadla ani konzervační látky. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Cosmos Flor de arena 12,5 g - 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 12,5 g - 60 kapslí

KOUPITZDE