Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Skeletin 135 kapslí - POPIS:

Energy SkeletinSkeletin je bioinformační přípravek s obsahem unikátních přírodních látek jako je kopřiva dvoudomá. Také obsahuje mangan, který se doporučuje osobám jež chtějí podpořit normální stav kostí a tvorbu pojivových tkání, neboť obsahuje také kolagen a prášek z kosti sépie. Dále se doporučuje osobám, které se snaží o zdraví stav svých zubů, nehtů a elastickou kůži, která začíná být problémem hlavně u žen při menopauze.

Díky obsahu jemně rozemleté sépiové kosti je výrobek bohatý na množství minerálních látek, jako je vápník či hořčík. Tyto prvky jsou důležité jak pro stavbu kostí, tak jako biologický katalyzátor mnoha metabolických dějů v organismu. Skeletin pomáhá při degenerativních procesech kosti a úbytku kostní hmoty, jako je osteoporóza, která nastává zejména ve vyšším věku či v období hormonálních změn. Působí pozitivně také na klouby a při onemocněních chrupavek, mezi které patří například artróza či revmatismus.

Skeletin ovlivnuje především energetickou dráhu ledvin a močového měchýře, žaludku, slinivky a plic, dále pak dráhu srdce a tří zářičů.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Energy Skeletin 135 kapslí - ÚČINKY:

Energy SkeletinÚčinky této mimořádné kombinace přírodních látek se uplatní zejména při kloubních onemocněních (artróze, artritidě, revmatismu a dně). Zmírňuje loupání a bolesti v kloubech, neboť ochraňuje kloubní chrupavky a podporuje jejich regeneraci. Účinně působí proti kloubním zánětům. Skeletin také podporuje růst kostí a jejich dostatečnou mineralizaci, čímž příznivě ovlivňuje budování kostní hmoty v růstovém období a zpomaluje její ubývání v pozdějším věku (zvláště po menopauze). Působí preventivně proti vzniku osteomalacie a osteoporózy. Účinky Skeletinu se projeví rovněž na zlepšení kvality vlasů, nehtů a elasticity pokožky, nezanedbatelné je i působení Skeletinu proti vzniku zubního kazu.

Kdy užívat Skeletin:

  • při bolestech kloubů a páteřez důvodu opotřebení či zánětu
  • při nadměrnémzatěžování kloubů sportem nebo vysokoutělesnou hmotností
  • v růstovém období
  • v období po menopauzea ve stáří pro zpomalení úbytku kostní hmoty
  • při zvýšené lomivostinehtů, vypadávání vlasů a povadlé pokožce

Energy Skeletin 135 kapslí - SLOŽENÍ:

Sépiová kost
Podporuje činnost ledvin a je zdrojem biologicky dostupných minerálních látek (Ca a Mg) důležitých pro stavbu a obnovu kostní tkáně.

Kolagen
Chrání a regeneruje kloubní chrupavky, zlepšuje kvalitu všech pojivových tkání – šlachy, vazy, kosti a kůže.

Rybí olejRybí olej
Je zdrojem vitaminu A, D a nenasycených mastných kyselin. Má protizánětlivé účinky a podporuje dobrý stav kostí a kůže.

Šípkový extrakt
Obsahuje řadu vitaminů (A, K, B, E), především však vitamin C. Podporuje regeneraci chrupavek a chrání je před poškozením toxickými vlivy.

Kopřiva dvoudomá
Je zdrojem chlorofylu, celé řady vitaminů (B, K, E, C) a minerálních látek (Si, Fe, P, Ca, Mg,…). Pročišťuje krev a lymfu a má silné proti revmatické účinky.

Mangan
Účastní se stavby chrupavek a kostí, podporuje proces hojení a snižuje bolestivost. Je nezbytný pro bezproblémový vývoj kostry plodu.

Energy Skeletin 135 kapslí - DÁVKOVÁNÍ:

2 kapsle ráno, 2 kapsle na oběd a 1 kapsle večer, nejlépe po jídle. Po třech týdnech používání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Energy Skeletin 135 kapslí - BALENÍ:

135 kapslí

Energy Skeletin 135 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určený jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 – 25°C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen osobám přecitlivělým na včelí, sojové a mořské produkty.
Nepřekračujte doporučenou denní dávku!
 

KOUPITZDE