Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Audiron 30 ml - POPIS:

Energy AudrionAudiron patří mezi jeden z prvních přípravků, které firma Energy vyvinula. Na trhu je tedy již řadu let a za tu dobu si získal spoustu vděčných a věrných příznivců. Je zajímavé, že ačkoli se o něm velmi málo mluví, jeho obliba je podivuhodně stabilní.

Audiron je přípravek s originální kombinací extraktu sedmi bylin, vitaminu E, komplexu bioinformací a éterických olejů. Je určen ke vnějšímu použití a může být využit protizánětlivě, antisepticky, antibakteriálně a antivirově.

Obzvláště doporučujeme lidem s opakujícími záněty středního ucha, špatnou doslýchavostí, hučením v uších, ale i u jiných zánětlivých problémů, například u bradavic a oparů.

Bioinformační kapky Audiron využívají sílu bylinných výtažků, které jsou v tradiční medicíně využívány již od pradávna. Byliny jsou bohaté na účinné ingredience a forma kapek je ideální pro dosažení maximální koncentrace, a tím i největšího efektu. Navíc kapky se velmi snadno používají a jednoduše se dávkují. Přirozeně se vstřebávají do těla a rychle působí.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu.

Energy Audiron 30 ml - ÚČINKY:

Bioinformační kapky Energy Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky, aktivně regenerují poškozenou tkáň. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha i zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy, ulevují také od bolesti zubů. Mimo jiné jsou vhodné k potírání a léčbě bradavic, lokální péči o akné, hemoroidy i jiné zánětlivé projevy na pokožce.

Účinná kombinace hojivých bylinek, jako je jitrocel, kakost, kostival, jírovec a mnohé další, aktivně pečuje o poškozenou pokožku, šetrně ji dezinfikuje a léčí. Bylinky mají výborné protizánětlivé a protivirové účinky, pokožku přirozeně regenerují, léčí a chrání před opětovným výskytem onemocnění. Kapky pomáhají při zánětu zvukovodu a středního ucha, ulevují od bolestí uší, mírní bolesti hlavy. Také pomáhají při nemocech, snižují horečku.

Energy Audiron herb

Kombinace bylin je skvělým pomocníkem při bolestech zubů, kterou mírní, také eliminuje výskyt paradentózy a působí pozitivně proti vzniku zubního kazu. Kapky lze použít i pro vnější ošetření, například akné i jiných zánětlivých projevů na kůži, ale také bradavic či hemoroidů. Kapky díky osvědčené kombinaci bylinek poškozenou pokožku intenzivně léčí a regenerují.

Audiron je přípravek určený pro zevní aplikaci. Vnější aplikací se rozumí nejen obklady, ale i výplachy uší, napařování a omývání nemocných míst, jakož i využití do mastí a kloktadel.

Energy Audiron1. Problémy s ušima a sluchem
Audiron působí proti svědění zevního zvukovodu, hučení a zaléhání v uších a také při nedoslýchavosti. Nejčastější uplatnění nachází především u dětských zánětů středního ucha, které je díky anatomicky kratší a užší eustachově trubici k zánětům výrazně náchylnější než střední ucho dospělého člověka. Vzhledem ke  mezi horními cestami dýchacími a středním uchem se vyskytuje zánět středouší jako komplikace při nachlazení nebo chřipce.

2. Onemocnění způsobená herpetickými viry
Tato skupina virů má mimořádnou schopnost dlouhodobě přetrvávat v organismu ačasto recidivovat. Tyto viry způsobují opary nejen v oblasti úst, ale i v oblasti pohlavních orgánů, pásové opary, plané neštovice a také infekční mononukleózu. Potírání roztokem Audironu přináší úlevu od nepříjemných kožních projevů onemocnění způsobených herpes viry a napomáhá rychlejšímu zahojení.

3. Nachlazení, bolesti zubů, kožní obtíže
Audironem nakapaným na navlhčený vatový tamponek je možné potírat krk, šíji, oblast podčelistních a krčních uzlin a za ušima. Nos i uši je také možné vytírat navlhčeným tamponkem. Při rýmě a zduření sliznic jej lze nakapat do vroucí vody a použít k inhalaci, která uvolní dutiny a zklidní podrážděné sliznice. Ve zředěné formě kloktadla se bylinná směs může využít při bolestech a zánětech zubů, aftech i bolestech v krku. Velmi dobře se hodí na ošetření hnisavých mokvavých vřídků, bradavic, plísňových onemocnění kůže a jiných kožních problémů.

Další možnosti použití Audironu:

  • parodontóza, hemoroidy a otoky konečníku
  • bolesti kostí, menší popáleniny a obrna trojklaného nervu
  • ošetření bodnutí hmyzem (potírání kůže)
  • zlepšení kvality nehtů a nehtových lůžek, podpora růstu vlasů (vtírání do pokožky hlavy)
  • dezinfekce prostředí (v rozředěné formě do rozprašovače)
  • úleva při svědění a vaginálním výtoku (aplikace na tampon)

Energy Audiron 30 ml - SLOŽENÍ:

Kakost smrdutý: Při vnějším použití má účinky na otoky a tlumí výskyty ekzémů a akné. Působí svíravě a používá se při léčbě ušních zánětů.

Jitrocel kopinatý
Zevně se užívá pro své protizánětlivé účinky na špatně se hojící rány a vředy. Používá se také při léčbě ušních zánětů nebo zánětů nehtových lůžek. Má silné protiplísňové účinky.

Kostival lékařský
Má výrazné hojivé účinky, urychluje hojení ran, kostí i tkání. Používá se pro hojení pohmožděnin, hematomů, bércových vředů, hemoroidů a různých ran a vředů. Obsahuje vysoce hojivý alantoin a mnohé účinné látky.

Sadec konopáč
Má silné imunomodulační účinky, zevně se užívá na omývání hnisavých a nehojících se ran, bércových vředů apod.

Lichořeřišnice větší
Působí bakteriostaticky (silné přírodní antibiotikum) proti stafylokokům, streptokokům, salmonelám a dalším druhům bakterií. Zevně lze využít i proti vypadávání vlasů a pro podporu jejich růstu.

Jírovec obecný (maďal)
Jírovec má protizánětlivé účinky. Tlumí a odstraňuje otoky a pozitivně působí na pružnost a pevnost cévních stěn. Používá se při zánětech, angínách, hemoroidech, otocích.

Krvavec toten
Má výrazné stahující, antiseptické a protizánětlivé účinky. Zevně se užívá jako kloktadlo při krvácení dásní i při angíně, přikládá se na vředy i rány.

Komplex bioinformací (kopretina řimbaba, okřehek menší, rašelina, jantar, růženín, malachit a andradit)
Působí protizánětlivě, protihorečnatě, antibakteriálně a antialergicky. Má protivirové a analgetické účinky.

Jablečný ocet
Pro své výrazné hojivé a protiplísňové účinky se zevně užívá při různých zánětlivých stavech, oparech i plísních. Snižuje bolest a odstraňuje svědění.

Myrhový a geraniový olej
Oba oleje mají hojivé, antiseptické, adstringentní a protizánětlivé účinky.

Ricinový olej
Při zevní aplikaci má hojivé účinky, příznivě působí na bradavice a napomáhá přirozené regeneraci pleti.

Vitamin E
Jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Při vnější aplikaci pomáhá chránit pokožku před vedlejšími účinky slunečního záření a zlepšuje hojení ran.

Energy Audiron 30 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Audiron aplikujeme na postižená místa podle potřeby i několikrát denně (kapáním nebo potíráním hygienickým tamponkem s nakapaným Audironem). Při bolestech uší, zánětu středního ucha nakapeme do ucha 1 až 3 kapky Audironu a zasuneme dovnitř tampon z buničité vaty dostatečně nasáklý audironem. Když tampon vyschne, proces opakujeme.
K výplachům při bolestech zubů, krvácení dásní a bolestech v krku je možné nakapat Audiron do vody (30 kapek do 100 ml vody – pozor, roztok pění), roztokem vyplachovat ústa a kloktat (Pozor, při kloktání značně pění, roztok nepolykáme!). Při bolestech zubů a krvácení dásní je také vhodná přímo lokální aplikace neředěného Audironu.
Pro očistu uší nakapeme do ucha pár kapek Audironu a zbytek roztoku, který volně vyteče z ucha, pouze usušíme.

Energy Audiron 30 ml - BALENÍ:

30 ml

Energy Audiron 30 ml - UPOZORNĚNÍ:

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě. Určeno k zevnímu použití. Před použitím protřepat! Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 - 25°C. Chraňte před mrazem.

KOUPITZDE