Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Caralotion 200 ml - POPIS:

Energy CaralotionBioinformační hydratační přípravek Caralotion s výrazným regeneračním efektem na pokožku celého těla má silné antioxidační účinky, lehce se dávkuje a roztírá. Tělové mléko Caralotion pomáhá pokožce obnovit její čisticí funkci. Účinné látky jsou pomocí nanosfér dopraveny i do hlubších vrstev kůže, kde se mohou pomalu uvolňovat a efektivně působit na buněčné struktury. Kompozice je složena především z bylin, které mají příznivé účinky na pokožku.

Energy Caralotion 200 ml - ÚČINKY:

Tělové mléko Energy Caralotion skvěle hydratuje a regeneruje pokožku celého těla díky obsahu přírodních kyselin a bioaktivních látek. Mléko má antioxidační účinky, pokožku posiluje, hojí a vyživuje ji do hloubky. Pleť je tak ochráněna před poškozením, dehydratací, zanechává pleť jemnou a pružnou, zdravě vypadající.

Tělové mléko pleť aktivně zjemňuje a posiluje, zklidňuje případné podráždění a pokožku harmonizuje. Díky nulovému obsahu parfemace je tělové mléko vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k podráždění i začervenání pleti. Komplex bylin, minerálů a stopových prvků obnovuje přirozené regenerační schopnosti pleti, vyživuje pokožku do hloubky, zjemňuje ji a chrání před poškozením.

Stále častějším jevem je sklon k citlivé suché pokožce. Na vině je znečištění životního prostředí, přemíra UV záření, povětrnostní vlivy, výživa a také neustálé působení chemických látek. Tělové mléko
 
Kůže skinCaralotion je koncipováno pro zralou a citlivou pokožku, která často trpí nedostatečnou funkcí mazových žláz a je citlivější k těmto agresivním vnějším vlivům. Pokožka se stává hrubou, dehydrovanou a její lamelární struktura lipidů je dezorganizovaná. Výsledkem může být její pnutí, zarudnutí, tvorba šupin, až bolestivé praskání. Caralotion svým působením pokožku chrání a regeneruje, pomáhá obnovit její čisticí funkci. Účinné látky pronikají i do hlubších vrstev kůže, kde mohou efektivně působit na buněčné struktury. Caralotion má lehkou, dobře se vstřebávající texturu. Obsažené éterické oleje mu dodávají příjemnou vůni.
 
Použití Caralotion
  • hydratuje, regeneruje, vyživuje a chrání pleť
  • výborně se vstřebává a nezanechává pleť mastnou
  • je zaměřeno speciálně na citlivou pokožku
  • zpevňuje a vypíná pokožku celého těla
  • má silné antioxidační a protizánětlivé účinky
  • obnovuje přirozenou čisticí schopnost kůže
  • působí proti svědivým vyrážkám, atopickým ekzémům, lupénce a akné
  • zklidňuje podrážděnou pokožku, je ideální k ošetření hrubé šupinaté praskající kůže
  • chrání pokožku před negativními vlivy vnějšího prostředí

Energy Caralotion 200 ml - SLOŽENÍ:

Caralotion obsahuje přirozenou paletu minerálů a solí z třetihorní mořské vody vřídla Podhájská, které pokožku prohřívají, vyživují a chrání. Termální voda má vysoký energetický potenciál a mimořádnou skladbu s příznivým působením na buňky pokožky. Ovlivňuje celou řadu kožních problémů.

Antioxidační účinky substancí obsažených v Caralotion se vzájemně doplňují a působí proti předčasnému stárnutí pleti. Zcela mimořádně reagují proti oxidaci buněk volnými radikály speciální rostlinné látky, minerály a vitaminy A, C, E. Eliminují negativní dopad přemíry slunečního záření, pomáhají kolagenovým vláknům v pokožce udržovat elasticitu. Vitaminy jsou v produktu ve formách maximálně účinných, v tzv. esterech.

Energy Caralotion

Produkt Caralotion - tělové mléko obsahuje:

Lnice květel
Obsahuje kyselinu mravenčí, jablečnou a octovou, hojí hnisavé rány.

Úročník bolhoj
Obsažené flavonoidy působí příznivě na špatně se hojící rány, proleženiny, spáleniny a kožní záněty.

Violka trojbarevná
Díky obsahu rutinu a dalších flavonoidů je účinná při ekzémech a alergických vyrážkách.

Kostival lékařský
Obsahuje alantoin, který přispívá k regeneraci poškozených tkání a urychluje hojení.

Jerlín japonský
Má výrazný účinek při psoriáze a alergiích.

Sedmikráska obecná
Obsažené flavonoidy, saponiny, sliz a organické kyseliny mají výrazný efekt zejména v případech lišeje, vyrážek, lupénky a akné.

Alaptid
Patentovaná sloučenina polypeptid se schopností vázat na sebe několikanásobně vodu a regenerovat buňky.

Kyselina azealová
Vykazuje protirakovinné účinky a má hojivý efekt.

Komplex rostlinných olejů s ceramidy
Zastudena lisované oleje si zachovávají své přirozené vyživovací vlastnosti a mají celkově velmi pozitivní vliv na strukturu kůže.

Kyselina jantarová
Má silný regenerační účinek na buňky.

Vermesin a helixin
Bioaktivní látky vyvinuté z kalifornských dešťovek a kaviárového hlemýždě příznivě ovlivňují hormonální činnost kůže, její výživu, prokrvení a regeneraci.

Vitaminový komplex A, C, E: Antioxidační účinky substancí obsažených v Caralotion se vzájemně doplňují a působí proti předčasnému stárnutí pleti. Zcela mimořádně reagují proti oxidaci buněk volnými radikály speciální rostlinné látky, minerály a vitaminy A, C, E. Eliminují negativní dopad přemíry slunečního záření, pomáhají kolagenovým vláknům v pokožce udržovat elasticitu. Vitaminy jsou v produktu v maximálně účinných formách, tzv. esterech.

SLOŽENÍ ve zkratce:

Aqua, Extractum herbarum ethanolicum, Paraffinum liquidum, Petrolatum, Glycerin, Cyclomethicone, C12-15 alkyl benzoate, Cetearyl alcohol, Urea, Hemp seed oil, Glycine soja oil, Linum usitassimum oil, Papaver orientale oil, Panthenol, PEG 6 methyl ether, Benzyl alcohol, Polyacrylamide, Parfum, Xanthan Gum, Tocopheryl acetate, Ascorbyl palmitate, Isoparaffin, Acetic acid, Magnesium ascorbyl phosphate, Laureth-4, Alaptidum, Retinol, Dehydroacetic acid, BHT, Succinic acid, Eisenia foetida extract, Helix pomatia extract, Azelaic acid, Betaglucan, Zinc glycinate, Methionine, Quaternium-15

Extrakty z bylin: zemědým lékařský (Fumaria officinalis), kakost smrdutý (Geranium robertianum), jerlín japonský (Sophora japonica), jestřabina lékařská (Galega officinalis), lnice květel (Linaria vulgaris), lopuch větší (Arctium lappa), sedmikráska obecná (Bellis perennis), vřes obecný (Calluna vulgaris), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), vilín virginský (Hamamelis virginiana), kostival lékařský (Symphytum officinale), puškvorec obecný (Acorus calamus), úročník bolhoj (Anthyllis vulneraria), arálie mandžuská (Aralia mandshurica), vlaštovičník větší (Chelidonium majus), šišák bajkalský (Scutellaria baiacalensis), svízel syřišťový (Galium verum), Equisetum arvense (přeslička rolní), Viola maxima (maceška)

Energy Caralotion 200 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Mléko se lehce dávkuje a snadno roztírá, jemně ho vmasírujte do suché pokožky nejlépe po koupeli. Dosáhnete tak optimálního působení bioaktivních látek obsažených v produktu.

Energy Caralotion 200 ml - BALENÍ:

200 ml

Energy Caralotion 200 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě 10 - 25°C. Chraňte před mrazem. Chraňte před dětmi.

KOUPITZDE