Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Artrin Balm 50 ml - POPIS:

Energy Artrin balmČistě přírodní produkt určený pro péči po holení, epilaci i depilaci, určený pro obě pohlaví. Obsažené složky se navzájem nevyrušují, ale naopak svůj účinek podporují a tak se Vaše pokožka může po použití zdát jemnější na dotek.

Dobře se roztírá, má příjemnou konzistenci. Doporučit ho můžeme osobám jež vyžadují protizánětlivé a hojivé účinky na podrážděnou pokožku po holení, epilaci či depilaci a / nebo těm, jež chtějí zvláčnit, hydratovat, zklidnit a chladit pokožku po holení. Chladivý dojem přetrvává delší dobu. Má příjemnou a svěží vůni.

Energy Artrin Balm 50 ml - ÚČINKY:

Artrin Balm Energy je přírodní minerální přípravek, který byl speciálně vyvinut k použití po holení, epilaci či depilaci a je vhodný pro muže i pro ženy. Obsahuje bylinný extrakt Artrin, termální vodu z vřídla Podhájka, esenciální oleje a extrakty z čajovníku a Aloe vera.

Artrin Balm má zklidňující, protizánětlivé a regenerační účinky, eliminuje případné podráždění způsobené holením a zabraňuje zčervenání pokožky. Eliminuje také nepříjemné svědění kůže a díky extraktu z čajovníku a Aloe vera pomáhá hojit případná drobná poranění způsobená holením.

Po použití balzámu bude vaše pokožka zklidněná, hebká na dotek a bez zarudnutí či červených pupínků, které se jinak po holení často objevují. Navíc bude vaše pleť zregenerovaná a zdravá na pohled.

  • dobře se roztírá, má příjemnou konzistenci
  • působí hojivě a protizánětlivě
  • zvláčňuje a hydratuje kůži
  • pokožku zklidní a zchladí
  • chladivý dojem přetrvává delší dobu
  • má jemnou a svěží přírodní vůni

Energy Artrin Balm 50 ml - SLOŽENÍ:

Extrakty z bylin: kostival lékařský (Symphytum officinale, extrakt z kořene), kopr vonný (Anethum graveolens, extrakt ze semen), turanka kanadská (Conyza/Erigeron canadensis, extrakt z květu), trnovník akát (Robinia pseudoacacia, extrakt z květu), pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum, extrakt ze semen), zázvorník lékařský (Zingiber officinalis, extrakt z kořene), arnika horská (Arnica montana, extrakt z květu), tužebník jilmový (Spiraea/Filipendula ulmaria, extrakt), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra, extrakt z kořene), vavřín vznešený (Laurus nobilis, extrakt z listu), zlatobýl obecný (Solidago virgaurea, extrakt), puškvorec lékařský (Acorus calamus, extrakt z kořene), kaštan koňský (Aesculus hippocastanum, extrakt z květu), lnice květel (Linaria vulgaris, extrakt z květu/listu/stonku), komonice lékařská (Melilotus officinalis, extrakt z rostliny), lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus, extrakt ze semen)

Voda, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Stearyl dimethicone octadene, Acrylates/steareth-20 methacrylate crosspolymer, Cyclomethicone dimethicone crosspolymer, Caprylic/capric triglyceride, Caprylyl glycol, glyceryl caprylate, glycerin, phenylpropanol, betaine, xylitol, peg-12 dimethicone, panthenol, carbomer, parfum, niacinamide, Acrylters/vinyl isodecanoate crosspolymer, Tocoferyl acetate, Silica, Allantoin, Magnesium lactate, Calcium lactate, Zinc gluconate, Bisabolol, Aloe barbadensis leaf extract, Kyselina Citronová, Copper gluconate, Camellia sinensis leaf extract, Linalool, d-Limonene, Eugenol, Cinnamal

Energy herbs

Energy Artrin Balm 50 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Naneste rovnoměrně na oholenou, epilovanou nebo depilovanou pokožku. Vynechejte oblast kolem očí.

Energy Artrin Balm 50 ml - BALENÍ:

50 ml

Energy Artrin Balm 50 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10 - 25°C. Chraňte před mrazem.
Ukládejte mimo dosah dětí.

KOUPITZDE