Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Grepofit nosol aqua 20 ml - POPIS:

Energy Grepofit nosolGrepofit nosol patří do skupiny přírodních přípravků. Grepofit Nosol Aqua je bioinformační přípravek s rychlým nástupem účinku a dlouhým působením.
Grepofit Nosol Aqua je přírodní přípravek, který se svou komplexní formulací snaží docílit rychlého a hlavně dlouhotrvajícího účinku srovnatelného s chemickými léky. Jako základ obsahuje třetihorní termální vodu z vřídla Podhájska obohacenou o extrakty ze šalvěje lékařské a šišáku bajkalského, grepový extrakt, kyselinu hyaluronovou a čistou esenci myrty obecné.

Energy Grepofit nosol aqua 20 ml - ÚČINKY:

Účinky Grepofit Nosol Aqua: působí proti rýmě a jejím projevům, zlepšuje dýchání a komfort průběhu nemoci, předchází návratu onemocnění, zajišťuje hygienu nosní sliznice, je vhodný pro osoby přebývající v klimatizovaném prostředí.

Léčivé účinky Grepofitu nosol:

  • působí proti rýmě a jejím projevům
  • zlepšuje dýchání a snižuje diskomfort při průběhu nemoci
  • předchází návratu onemocnění
  • zajišťuje hygienu nosní sliznice
  • je vhodný pro osoby v klimatizovaném prostředí

Účinky Grepofit Nosol Aqua: působí proti rýmě a jejím projevům, zlepšuje dýchání a komfort průběhu nemoci, předchází návratu onemocnění, zajišťuje hygienu nosní sliznice, je vhodný pro osoby přebývající v klimatizovaném prostředí.

Podstatným faktorem ovlivňujícím výsledek je rychlost nasazení přípravku Grepofit Nosol Aqua. Nejvhodnější je použití ihned po zjištění prvních příznaků onemocnění a doporučené je pokračování nejméně jeden den po jejich odeznění.

Náš nos neslouží pouze jako součást dýchacího ústrojí, ale také filtruje nečistoty, které se ve vzduchu nacházejí. Hrubé nečistoty jsou zachytávány nosními chloupky, zatímco drobnější částice ulpívají na nosní sliznici. Na jejím povrchu jsou drobné řasinky překryté přirozeným hlenem, jejichž neustálý pohyb za normálních okolností umožňuje postupné odlučování nečistot. Pokud však máme sliznici příliš suchou, nebo pokud je hlen příliš hustý, řasinky jsou omezené v pohybu a jejich funkce je snížená.

Preventivním ošetřením přípravkem Grepofit Nosol Aqua na bázi denní hygieny docílíte šetrného očištění sliznice a snížíte riziko infekce horních cest dýchacích. Velmi vhodný je tento návyk pro osoby, které jsou denně vystaveny klimatizovaným prostorám. Sliznice jsou tak regenerovány, zvlhčeny a dokážou zabránit negativním důsledkům této dlouhodobé expozice.

Energy Grepofit nosol aqua 20 ml - SLOŽENÍ:

Aqua mineralis, Salvia officinalis leaf extract, Scutellaria baicalensis extract, Sodium hyaluronate, Potassium sorbate, Citrus paradisi fruit extract, Citric acid, Myrtus communis leaf oil, Limonene, Linalool

Energy Grepofit složení

Energy Grepofit nosol aqua 20 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Podstatným faktorem ovlivňujícím výsledek je rychlost nasazení přípravku Grepofit Nosol Aqua. Nejvhodnější je použití ihned po zjištění prvních příznaků onemocnění a doporučené je pokračování nejméně jeden den po jejich odeznění.

Energy Grepofit nosol aqua 20 ml - BALENÍ:

20 ml

Energy Grepofit nosol aqua 20 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

KOUPITZDE