Léčivé produkty

Energy

KOUPITZDE

Energy Cytovital šampon 200 ml - POPIS:

Energy Cytovital šamponŠampon Cytovital je určený pro všechny přirozené barvy vlasů, přesto nalezne uplatnění častěji u vlasů světlejších. Regeneruje lámavé a snadno se třepící vlasy. Zklidňuje pokožku hlavy, odstraňuje svědění.
Šampony Energy podporují detoxikaci vlasů a pokožky hlavy, a proto je potřeba počítat s procesem očisty, který zabere nějaký čas. Asi po 3. cyklu mytí šamponem se mohou začít projevovat pozitivní výsledky.
Ideální je šampony kombinovat. Např. pokud při mytí vlasů aplikujete 2 dávky šamponu, použijte při 1. dávce jeden šampon a po opláchnutí, při 2. mytí vyzkoušejte jiný. Zkuste šampony měnit také podle vaší nálady a vlivu okolního prostředí.
 
Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí impulzy podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Energy Cytovital šampon 200 ml - ÚČINKY:

Regeneruje lámavé a snadno se třepící vlasy. Zklidňuje pokožku hlavy, odstraňuje svědění. Základem je osvědčený bylinný extrakt Cytovitalu s fytohormony, aktivní polypeptid a termální voda vřídla Podhájská. Vše je doplněno o výživné ingredience přírodního charakteru a velmi jemný parfém.
Produkt má čistící, tonizační, hydratační a regenerační efekt. Je lehce slaný, což má významný vliv na prokrvení kůže a její výživu . Pleť je dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitamínů a celou řadou biologických látek. Obsahuje ovocné kyseliny, které napomáhají udržovat správné pH. Vyznačuje se silnými regeneračními a vytalizujícími účinky na buňky kůže. Pleťová voda má několikanásobný hydratační efekt. Obsahuje několik složek, které pleť hydratují a ochraňují před nepřízní počasí. Jemný, decentní přírodní parfém pozvedne vaši psychiku a dobře vás naladí. Pleťová voda je velice osvěžující a dobře se snáší. Pokožkazůstává po aplikaci dlouho sametově hebká a svěží.

Energy Cytovital šampon 200 ml - SLOŽENÍ:

voda, bylinný extrakt (zázvor kořen, vanilka lusk, šišák bajkalský, pupečník, muira puama, maral semeno, lnice květel, levandule květ, lékořice lysá kořen, kokořík, fenykl semeno, fagara sečuánský pepř, anýz), glycerol, propylenglykol, poloxamer 188, urea, mléčnan sodný, alkohol benzylnatý, panthenol, kyselina L-mléčná, polysorbát 20, kyselina dehydrooctová, alaptid, parfém, hydroxid sodný, kyselina jantarová, vermesin, methionin, helixin

herbs bylinky

Energy Cytovital šampon 200 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Naneste šampon na mokré vlasy, lehce vmasírujte, nechte 2-3 min působit, poté opláchněte a upravte obvyklým způsobem.

Energy Cytovital šampon 200 ml - BALENÍ:

200 ml

Energy Cytovital šampon 200 ml - UPOZORNĚNÍ:

Určeno pouze k zevnímu použití. Skladujte v suchu při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

KOUPITZDE