Léčivé produkty

JUST nahrin

KOUPITZDE

nahrin Narosan Red Berry 500 ml - POPIS:

nahrin Narosan Red BerryJde o mutivitaminové sirupy s obsahem minerálů, extraktu z pšeničných klíčků a dalších účinných složek nezbytných pro život. Vitaminy jsou látky, které se podílejí na úplně všech procesech látkové výměny, ale tělo si je nedokáže vytvořit samo. Příjímá je tedy v potravě, ve formě samotného vitaminu nebo provitaminu - látka, ze které si tělo za pomocí látkové přeměny daný vitamin vytvoří. Jejich potřeba u člověka závisí na ročním období, věku, fyzické a psychické zátěži atp.

Společnost nahrin uvedla na trh řadu Narosanů hned v několika příchutích a to cíleně, protože každá potravina obsahuje rozdílný poměr vitaminů, minerálů a důležitých kyselin. Nápoj nahrin Narosan Red Berry 500 ml by měl tedy nejen chutnat, ale také být vhodným doplňkem stravy pro vývoj nervové soustavy, posílení imunity a pro lidi chtějící dosáhnout úplného detoxu organismu. Je vhodný pro děti od 6 let, studenty, ženy v menopauze či sportovce a seniory.

nahrin Narosan Red Berry 500 ml - ÚČINKY:

Ovocná šťáva Narosan obsahuje extrakt z pšeničných klíčků včetně vitamínů prospěšných pro náš organismus. Podílí se na podpoře organismu jako zdroj vápníku a hořčíku. Doporučená denní dávka Narosanu pokrývá 100% potřebu vitaminů dle výživových doporučení.

Brusnice velkoplodá
- záněty močových cest
- prevence zánětlivých onemocnění
- potřeba detoxikace organismu
- špatné trávení
- zácpa a problémy s tlustým střevem
- cukrovka

Maliník obecný
- při zánětech dutiny ústní a hltanu
- na hojení kožních onemocnění
- má účinky močopudné, svíravé
- podporuje trávení

Áronie černoplodá
- schopnost čistit organismus
- zlepšuje metabolismus
- detoxikuje játra a ledviny
- spomaluje stárnutí organismu
- zlepšuje pevnost a pružnost cév
- harmonizace štítné žlázy
- snižuje hladinu cholesterolu
- působí proti stresu, podporuje činnost ledvin

Vápník
je nejhojněji se vyskytujícím minerálem v lidském těle. Hraje zcela nezastupitelnou roli pro zachování zdraví našich kostí. V lidské potravě představuje vápník velmi podstatnou složku. Mimo jiné napomáhá také správné funkci srdce, svalů a nervové soustavy a přispívá ke srážení krve. 99% veškerého vápníku přítomného v lidském těle je obsaženo v kostech a zubech, zbývající 1%, se nachází v krvi a měkkých tkáních. Protože je vápník nezbytný pro zdravý vývin a růst kostí a zubů, je důležité, aby se pravidelně vyskytoval především v jídelníčku dětí. U starších lidí a u lidí s nedostatkem pohybu či nedostatečným příjmem vápníku dochází k úbytku vápníku z kostní hmoty, což se projevuje jako osteoporóza (řídnutí kostí)

nahrin Narosan Red Berry 500 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* brusnice velkoplodá
* maliník obecný
* arónie černoplodá
* taurin
* vápník
* hořčík

nahrin Narosan Red Berry 500 ml - SLOŽENÍ:

brusinková šťáva (z koncentrátu), malinová šťáva (z koncentrátu), šťáva z granátového jablka (z koncentrátu), šťáva z arónie - černých jeřabin (z koncentrátu), fruktóza, glukóza (hroznový cukr), soli vápníku (glycerofosfát vápenatý, glukonát vápenatý, laktát/ mléčnan vápenatý), extrakt z pšeničných klíčků 4 %, taurin 3,5 %, citronan hořečnatý, směs vitaminů, zahušťovadla (arabská guma, xanthan), konzervant sorban draselný celkový obsah ovocných šťáv 69 %

nahrin Narosan Red Berry 500 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené denní dávkování
Dospělí 2 - 3x denně 1 polévkovou lžíci (tj. 25 ml/ den).
Děti: 2x denně 1 čajovou lžičku (tj. 8 ml/ den) čistého sirupu nebo rozředěného v minerální vodě před jídlem.

Před použitím protřepat.

nahrin Narosan Red Berry 500 ml - BALENÍ:

Balení: 500 ml

nahrin Narosan Red Berry 500 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, mládež a osoby užívající léky snižující srážlivost krve.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE