Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Narosan Tropic 500 ml - POPIS:

nahrin Narosan pomerančNahrin Narosan Tropic je sirupem ovocným, který se vyznačuje komplexním složením vitamínové složky obohacené o zinek. Jedinečný přípravek působící od lidské imunity po lidskou reprodukci a hormonální vývoj mládeže.

Doporučená denní dávka Narosanu pokrývá 100% potřebu vitaminů dle výživových doporučení.

nahrin Narosan Tropic 500 ml - ÚČINKY:

Nahrin Narosan Tropic je vysoce účinný produkt, jež je typický svou ovocností a komplexním složením. Nahrin Narosan Tropic díky svému složení může pozitivně působit na plodnost, podporuje stav lidské pokožky a obsažené vitamíny pozitivně působí na lidskou imunitu. Posilující prostředek pro aktivní životní styl.

Kombinace látek udržuje normální stav kůže, vlasů, nehtů a chrání buňky před oxidativním stresem. Šťáva je vhodná pro všechny věkové skupiny.

nahrin Narosan Tropic 500 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  Vitamin C - přispívá k normální tvorbě kolagenu
*  Vitaminy A, B12, B6, C, D a zinek - napomáhají k normální funkci imunitního systému
*  Biotin a zinek - udržování normálního stavu vlasů
*  Vitamin A, riboflavin, niacin, biotin, zinek - udržení normálního stavu pokožky
*  Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, k udržení normálního stavu nehtů

nahrin Narosan Tropic 500 ml - SLOŽENÍ:

ovocná šťáva z koncentrátu (pomerančová, mangová, papájová, ananasová, maracujová), fruktóza, vláknina inulin, extrakt z pšeničných klíčků 4 %, šťáva z aloe vera, směs vitaminů, zahušťovadla (arabská guma, xanthan), přírodní aroma (extrakt z bylin), konzervant sorban draselný, chlorid zinečnatý celkový obsah ovocných šťáv 70 %

nahrin Narosan Tropic 500 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené dávkování:
Sirup dávkujte před jídlem, samotný nebo rozmíchaný ve vodě. PŘED POUŽITÍM PROTŘEPAT.

* dospělá osoba - 1 polévková lžíce 2-3x denně (25 ml)
* děti - 1 čajová lžička 3x denně (8-9 ml)

Návod na přípravu:

Doporučený obsah můžete konzumovat samostatně, případně jej rozmíchat ve vodě (doporučujeme menší dávku vody vzhledem k účinnosti).

nahrin Narosan Tropic 500 ml - BALENÍ:

Balení: 500 ml

nahrin Narosan Tropic 500 ml - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Výrobek neobsahuje látky dopingového charakteru.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE