Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

 

nahrin Zelený čaj s příchutí manga 340 g - POPIS:

nahrin Zelený čaj s mangemPraktické balení zeleného čaje v prášku s příchutí manga se hodí na dovolenou, na doma i do práce. Komplex antioxidantů (např. polyfenoly) Vám zajistí kromě báječné chuti také ochranu před vnějšími vlivy, může pomoci ženám v klimakteriu a při úpravě životosprávy. Ať už se tedy chcete osvěžit, zahřát nebo si jen tak pochutnat na svěží chuti manga, pak je nahrin Zelený čaj s příchutí manga 340 g přesně pro Vás!

nahrin Zelený čaj s příchutí manga 340 g - ÚČINKY:

Zelený čaj obsažený v nápoji účinně podporuje lidský metabolismus tuků a přispívá k normální funkci střev. Zelený čaj je znám jako účinný antioxidant.

Nápoj připravený z prášku je silným zdrojem vitaminu C. Napomáhá k obnově imunitního systému a ochraňuje buňky před oxidativním stresem. Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Obsažený extrakt z manga dodává čaji příjemnou a svěží chuť. Je vhodný pro ženy v klimakteriu a při úpravě životosprávy.

Rozchodnice růžová
* podpůrná bylinka při léčbě tuberkulózy a rakoviny
* účinně působí proti stresu a depresi
* podporuje správnou činnost srdce
* zlepšuje imunitu
* zlepšuje duševní funkce
* reguluje funkci štítné žláz

nahrin Zelený čaj s příchutí manga 340 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* zelený čaj
* mango
* vitamín C

nahrin Zelený čaj s příchutí manga 340 g - SLOŽENÍ:

fruktóza, maltodextrin, extrakt ze zeleného čaje 4 %, sušené mango v prášku 1 %, vitamin C, aroma, sladidla (acesulfam K a sukralóza)

nahrin Zelený čaj s příchutí manga 340 g - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené denní dávkování: pouze 1 čajovou lžičku (zhruba 4 g) rozmíchejte maximálně ve 100 ml čisté vody, Nápoj můžete podávat jak teplý, tak studený (vhodný jako osvěžení)

nahrin Zelený čaj s příchutí manga 340 g - BALENÍ:

Balení: 340 g

nahrin Zelený čaj s příchutí manga 340 g - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, mládež a osoby užívající léky snižující srážlivost krve.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE