Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Horský jalovec 500 g - POPIS:

nahrin Horský jalovecLidské tělo je jeden velký zázrak, který nás neustále překvapuje svou odolností a schopnostmi. Občas se však může něco pokazit a tělo nefunguje tak, jak by mělo.

Takové záněty a potíže močových cest, ledvin či trávicího traktu rozhodně nejsou nic příjemného a dokážou pěkně zkomplikovat život. Nahrin Horský jalovec 500 g může pomoci při prevenci těchto nepříjemných komplikací. 

Horský jalovec především podporuje metabolismus tuků a sacharidů,  pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi. Má silné močopudné účinky, desinfikuje močové cesty a podporuje činnost ledvin. Celkově posiluje a zlepšuje obranyschopnost organismu.

Právě pro Vás je vhodný produkt od firmy nahrin.

nahrin Horský jalovec 500 g - ÚČINKY:

Hlavní léčebné použití jalovce je při močových onemocněních, zvláště při bílkovině v moči.(spolu se zlatobýlem, břízou a vřesem.) Jalovec se přidává do močopudných čajů a také do směsí na dýchací orgány. Zlepšuje látkovou výměnu v kloubech, což spolu s močopudnými účinky ho předurčuje k léčení kloubního revmatismu. Je dobrý i při srdeční slabosti na odvodnění organismu (spolu s krušinou a libečkem) a při různých kožních chorobách.

Jalovec horský:
- působí výrazně diureticky a zároveň antisepticky
- zlepšuje trávení
- povzbuzuje chuť k jídlu
- působí proti nadýmání
- pomáhá při revmatismu
- užívá na bolestivé klouby či při bolestech páteře

nahrin Horský jalovec 500 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* jalovec horský

nahrin Horský jalovec 500 g - SLOŽENÍ:

cukr (sacharóza) 42 %, glukózový sirup, extrakt z jalovce 20 %, pitná voda

nahrin Horský jalovec 500 g - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené denní dávkování: používejte max. 2-3 čajové lžičky ( cca 7-9 ml) denně po dobu 1,5 měsíce jako podpůrnou kúru.

Po této kúře udělejte pauzu vždy 4 týdny. Při případných akutních problémech užívejte maximálně intenzivně 3 čajové lžičky denně po dobu 6 - 10 dnů.
Dětem od 3 let podávejte maximálně 1 čajovou lžičku denně.

nahrin Horský jalovec 500 g - BALENÍ:

Balení: 500 g

nahrin Horský jalovec 500 g - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, mládež a osoby užívající léky snižující srážlivost krve.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE