Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Meduňkový čaj 340 g - POPIS:

nahrin Meduňkový čajJde o vytrvalouaž 80 cm vysokou bylinu vonící po citrónu. Volně roste ve Středozemí a v některých oblastech Asie, u nás se pěstuje. Je velice náročná na teplotu, vyhovují jí slunné podmínky a při nedostatečném přísunu tepla hrozí promrznutí. Nejčastěji se sbírá v červnu a červenci, těsně před tím než nakvete. Obsahuje malé množství silic a tříslovin, flavonoidy a minerální látky. Pro obsah těchto látek se sbírá list a nať. Květina se suší rychle, pokud jsou tomu podmínky, jinak hrozí, že její listy zhnědnou.

V Asii po dlouhá staletí věděli, že trpí-li jedinec migrénou, nevolnostmi či potřebuje zklidnit nervový systém, stačí připravit odlev z meduňky a potíže jsou pryč. Středověký Karmelitánský řád, který byl posvěcen samotnou Pannou Marií, přidával meduňku do svých dnes již hojně známých Karmelitských kapek. 

Všechny tyto poznatky dala společnost nahrin dohromady a na základě vědeckých studií o meduňce a jejímu vlivu na lidský organismus vznikl tento nahrin Meduňkový čaj 340 g, který osvěží a uvolní Vaše tělo i mysl, navíc i příjemně zachutná a v ledových zimních večerech zahřeje Váš organismus.

nahrin Meduňkový čaj 340 g - ÚČINKY:

Meduňkový čaj je doporučován jak dětem, tak dospělým a seniorům, tedy všem. Díky léčivé síle meduňky působí na lidské duševní zdraví a podporuje pozitivní náladu.
Meduňka všeobecně přispívá k relaxaci a spánku. Podporuje normální trávení, činnost oběhové soustavy a hormonální rovnováhu. Udržuje normální funkce dýchacího systému. Je velmi účinným antioxidantem.

Meduňka lékařská
- při plynatosti a nadýmání
- zklidňuje, snižuje krevní tlak
- pomáhá při nespavosti
- využití při revmatismu a bolestech pohyblivého aparátu
- tlumí podráždění, nervozitu, předrážděnost, protivnost, nenáladu

Citroník obecný
- osvěžuje mysl a zlepšuje koncentraci mozku
- má dezinfekční účinky
- používá se na kožní vyrážky, dnu
- zmírňuje revmatické potíže
- je vhodný na ošetření mastné pleti a vlasů

nahrin Meduňkový čaj 340 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* citroník obecný
* meduňka lékařská

nahrin Meduňkový čaj 340 g - SLOŽENÍ:

maltodextrin, fruktóza, extrakt z meduňky 3,9 %, sušený citron v prášku, přírodní aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová

nahrin Meduňkový čaj 340 g - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené denní dávkování: zamíchejte lehce navršenou čajovou lžičku prášku (cca 4g) do 100 ml horké nebo studené vody.

nahrin Meduňkový čaj 340 g - BALENÍ:

Balení: 340 g

nahrin Meduňkový čaj 340 g - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, mládež a osoby užívající léky snižující srážlivost krve.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE