Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin OsArTeN 25 g - POPIS:

nahrin OsArTeNDoplněk stravy - kapsle jsou vhodné pro všechny aktivní sportovce, pro seniory a lidi trpící osteoporózou, revmatem, bolestí zad, kloubů, při hojení poškozených chrupavek, jako doplněk stravy po operaci kloubů pro pružnosti pojivových tkání aj..

Kombinace účinných látek koncentrovaného extraktu z bambusu Tabashir s vysokým obsahem křemíku a slávky novozélandské zelenoústé bohaté na glukosaminoglykany.

nahrin OsArTeN 25 g - ÚČINKY:

Kapsle přípravku OsArTen napomáhají pokrytí denní potřeby křemíku - stačí 6 kapslí, které pokryjí potřebnou dávku křemíku ze 125 %. Kombinace obsažených látek přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů.

Křemík je pro náš organismus důležitý zejména pro svoji účast na mnoha enzymových a metabolických procesech, kterých se právě prostřednictvím enzymů účastní. Dále přispívá spolu s vápníkem a hořčíkem ke stavbě pevných kostí a k tvorbě pojivových tkání (kůže, nehtů a vlasů). Je jedním ze základních stavebních kamenů svalových tkání, má vysoké protizánětlivé účinky, zrychluje hojení ran a působí proti stárnutí kůže.

nahrin OsArTeN 25 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* bambus (zdroj křemíku), který je důležitý pro kosti
* slávka je bohatá na minerály, stopové prvky, aminokyseliny
* glukosaminglykany – tedy sloučeniny přirozeně se vyskytující v kůži, chrupavce, sinoviální tekutině, pojivových tkáních)

nahrin OsArTeN 25 g - SLOŽENÍ:

extrakt z bambusu 58 %, materiál kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, prášek ze slávky novozélandské zelenoústé 7 %, kukuřičný škrob, protispékavá látka stearan hořečnatý

nahrin OsArTeN 25 g - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené dávkování: doporučujeme maximálně 1-2 kapsle 2-3x denně vždy před jídlem

nahrin OsArTeN 25 g - BALENÍ:

Balení: 100 kapslí

nahrin OsArTeN 25 g (100 kapslí) - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE