Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Kapsle z červeného vína s koenzymem Q10 - 100 kapslí - POPIS:

nahrin Kapsle z červeného vínaKoenzym Q10 je silným antioxidantem, užívá se k regeneraci svalstva, k posílení imunity, srdce a cév, při vysokém cholesterolu aj. Spolu s extraktem ze slupek z červených hroznů a z přídavkem vitamínů C a E tvoří optimální kombinaci pro podporu nervosvalové soustavy.

nahrin Kapsle z červeného vína s koenzymem Q10 - 100 kapslí - ÚČINKY:

*  silný antioxidant
*  podpora imunity
*  regenerace svalstva
*  doplněk při srdečně-cévních potížích
*  při únavovém syndromu
*  při paradontóze
*  při vysokém cholesterolu
*  podpora při Alzheimerově a Parkinsonově chorobě
*  při fyzické námaze a neplodnosti u mužů

Koenzym Q10
Koenzym Q10 se tedy používá hlavně při selhání srdce, cukrovce, vysokém krevním tlaku, angině pectoris, ale také při léčbě léčivy, toxickými pro srdce, při chemoterapii, nebo degenerativních chorobách mozku. Funguje skvěle proti únavě, chronickému únavovému syndromu, úbytku svalů, povzbuzuje imunitní systém a zpomaluje stárnutí. Může dokonce pomoci s mužskou neplodností.

Červené víno
Látka, která je v červeném víně tak důležitá, se jmenuje resveratrol. Ten sehrává podstatnou roli v prevenci kardiovaskulárních onemocnění a cukrovky. Víno má též protirakovinný účinek, protože fenoly v něm obsažené fungují jako antioxidanty, zpomalují stárnutí buněk.

nahrin Kapsle z červeného vína s koenzymem Q10 - 100 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

*  Koenzym Q10 má v lidském organismu dvojí funkci - účastní se produkce energie v mitochondriích - organelách buněk a působí jako antioxidant. Pomáhá při únavě z přepracování, snižuje riziko vzniku onemocnění souvisejících s věkem. Schopnost organismu produkovat koenzym Q10 s věkem klesá. Je doplňkem energie při sportu, přispívá k léčbě onemocnění jako je chronická únava, astma, neplodnost mužů, onemocnění kloubů. Je vhodný při poruchách oběhové soustavy a při kardiovaskulárním onemocnění.

*  Látky ze slupek červených hroznů - posilují pevnost a pružnost cév.

nahrin Kapsle z červeného vína s koenzymem Q10 - 100 kapslí - SLOŽENÍ:

extrakt ze slupek červených hroznů 29 %, materiál kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, sušené červené hrozny v prášku 11 % (glukózový sirup, červené víno), révové listy, vitamin C, koenzym Q10 6 %, extrakt z jader červených hroznů 3,6 %, kukuřičný škrob, vitamin E, protispékavá látka oxid křemičitý

nahrin Kapsle z červeného vína s koenzymem Q10 - 100 kapslí - DÁVKOVÁNÍ:

Dávkování: 1x 2 kapsle denně

nahrin Kapsle z červeného vína s koenzymem Q10 - 100 kapslí- BALENÍ:

Balení: 100 kapslí

nahrin Kapsle z červeného vína s koenzymem Q10 - 100 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE