Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí - POPIS:

nahrin Luteinové kapsleNemoc označovaná AMD je jedním z nejčastějších onemocnění oka. Jedná se o degenerativní onemocnění zraku, které postihuje žlutou skvrnu (makula). Ta se nachází na sítnici oka a jde o oblast s nejvyšší hustotou čípků a tedy i nejostřejšího vidění. Žlutá skvrna má v průměru asi 5 mm a obsahuje především karotenoidy lutein a zeaxanthin, které jsou velice důležité pro ochranu sítnice.

Lutein a zeaxanthin jsou základní pigmenty tvořící většinu obsahu látek žluté skvrny. Mají schopnost pohlcovat modré světlo. Právě modré záření je pro buňky sítnice nebezpečné a může je poškodit. Organismus si tyto důležité látky neumí vyrobit a je nutné udržet jejich vysokou koncentraci, aby byla zachována ochranná vrstva sítnice.

Máte-li strach z oslepnutí ve  stáří a  Vaše oči jsou namáhány prací u počítače, prací náročnou na zrak  či nedostatkem spánku, jistě oceníte nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí.  Kapsle obsahují lutein, zeaxanthin, zinek  a vitamíny C a E, které pomáhají snižovat riziko degenerace makuly. Nečekejte, až se projeví případné problémy a začněte s prevencí co nejdříve zakoupením nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí!

nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí - ÚČINKY:

Obsažené minerální látky a vitaminy v kapslích Lutein chrání naše buňky před stresem. Obsažený zinek napomáhá udržet normální stav zraku. Lutein jako takový je barvivo obsažené v oční sítnici neboli makule. S postupem času oční makula degeneruje. Kapsle proto doporučujeme zařadit do jídelníčku při znatelné ztrátě ostrého zraku či v případě šerosleposti. Současně pak napomůže při obtížné práci v noci s regenerací sítnice.

nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* černý rybíz
* lutein
* vitamín C
* vitamín E

nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí - SLOŽENÍ:

prášek z černého rybízu, lutein, vitamin C, materiál kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, vitamin E, kukuřičný škrob, oxid zinečnatý, síran měďnatý

nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí - DÁVKOVÁNÍ:

Dávkování: 1 x denně 1 kapsli zapijte vodou.

nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 60 kapslí

nahrin Luteinové kapsle 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE