Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Isoflavon Caps 60 kapslí - POPIS:

nahrin Isoflavon CapsKlimakterium je poměrně dlouhé období v životě ženy, které je vlivem poklesu hormonů doprovázeno nepříjemnými příznaky (např. návaly horka, nočním pocením, poruchami spánku, nervozitou, depresemi, podrážděností a únavou).

Představujeme Vám novinku Isoflavon Caps - doplněk stravy, který vyvinula společnost Nahrin především pro ženy ve věku 40–45 let. Isoflavon Caps obsahuje extrakty z listů a květů jetele lučního a extrakty z natě mučenky. Jetel luční může mírnit klimakterické obtíže a prospívat stavu kostí a srdečně-cévnímu systému. Mučenka může zklidňovat a zlepšovat spánek.

nahrin Isoflavon Caps 60 kapslí - ÚČINKY:

Jetel je prospěšný při cukrovce, díky obsahu snadno stravitelné glukózy v přiměřeném množství a také díky schopnosti povzbuzovat metabolismus. Má posilujícíí vlastnosti a vyrovnává a harmonizuje tělesné funkce. Pomáhá při otoku lymfatických uzlin, průjmu i bronchitidě. Působí i mírně sedativně a protikřečově. Při revmatismu pomáhají koupele rukou a nohou.

Jetel díky svým dezinfekčním schopnostem účinkuje proti:

- průjmu
- střevním kolikám
- otravě jídlem
- zvracení
- bronchitidě
- nachlazení
- rýmě
- chřipce
- revmatismu
- oteklým fymfatickým uzlinám
- cukrovce
- katarům zažívacího traktu

nahrin Isoflavon Caps 60 kapslí - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* jetel luční
* mučenka

nahrin Isoflavon Caps 60 kapslí - SLOŽENÍ:

extrakt z jetele lučního (Trifolium pratense - listy a květy) 43 %, kukuřičný škrob, materiál kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, extrakt z mučenky (Passiflora incarnata - nať) 3 %, protispékavá látka oxid křemičitý

nahrin Isoflavon Caps 60 kapslí - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené denní dávkování: maximálně 2 kapsle denně a zapijte trochou vody (nejlépe během jídla)

nahrin Isoflavon Caps 60 kapslí - BALENÍ:

Balení: 60 kapslí (19,5 g)

nahrin Isoflavon Caps 60 kapslí - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, mládež a osoby užívající léky snižující srážlivost krve.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE