Léčivé produkty

Just

KOUPITZDE

JUST Tymiánové esence 75 ml - POPIS:

Just Tymiánová esenceKombinace vody a esenciálních koupelí slouží jako léčebný prostředek již od dob Starého Egypta. Společnost JUST se rozhodla využít sílu základní formy života - vody, a sílu bylinných extraktů v kombinaci s éterickými oleji a vznikla tím řada esenciálních koupelí, které osvěží Vaše tělo i mysl, blahodárně působí na nejeden lidský orgán a pomáhají prevenci před slušným řádkem nemocí.

Trpíte dlouhodobými zdravotními potížemi a už jste obešli několikero lékařů? Nezoufejte. Bylinné esence JUST jsou tu právě pro ty z Vás, protože pomáhají komplexně řešit problémy, když není známa přesná příčina. Koupel tedy nepůsobí přímo na postiženou část těla, ale na tělo i mysl jako celek a tím Vám dodá potřebnou harmonii organismu.

Římští legionáři přidávali tymián i do svých světaznámých koupelí, aby nabrali sílu. Mravenci znalí účinků tymiánu si jeho semena vnášeli do mraveniště, aby ho tím uchránili před možnými viry a bakteriemi. Může být spásou pro lidi trpící dlouhodobými problémy s dýchacími cestami, močovými cestami a celkovou obranyschopností.

Nechte se unést unikátní tymiánovou koupelí, která má mnohé léčivé účinky.

JUST Tymiánové esence 75 ml - ÚČINKY:

Tymiánová koupel je vhodná v období nachlazení a chřipek, má dezinfekční a antibakteriální účinky. Intenzivní aromatická vůně podporuje pocit pohody. Koupel se též doporučuje při zánětech kloubů, močových cest a ženských orgánů. Tymiánovou esenci je vhodné kombinovat s tymiánovým krémem.

Mandloň obecná
- zlepšuje kvalitu pleti, vlasů a nehtů
- snižuje hladinu cholesterolu v krvi

TymiánTymián obecný
- léčba horních cest dýchacích
- podpora léčby astma
- podpora léčby angíny
- proti cukrovce a revmatismu

Šalvěj lékařská
- antivirové, protizánětlivé, stahující, baktericidní
- dezinfekční účinky- antibiovické účinky
- uplatňuje se v gynekologii

Eukalyptus
- první pomoc při chřipce, nachlazení
- uvolnění dýchacích cest
- pomáhá při bolestech hlavy a migrénách
- při zánětech močových cest

JUST Tymiánové esence 75 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* mandlový olej
* extrakt a éterický olej z tymiánu
* éterické oleje z eukalyptu a šalvěje
* vitamin E
* glycerin

JUST Tymiánové esence 75 ml - SLOŽENÍ:

Polysorbate 20, Fragrance (Parfum), Water (Aqua), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf/Stem Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Oil, Tocopherol, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Limonene, Linalool, Geraniol, Red 40 (CI 16035), Green 5 (CI 61570)

JUST Tymiánové esence 75 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Přidejte 10 - 20 ml koupelové esence do naplněné vany a vodu ve vaně promíchejte. Koupelová esence neobsahuje žádné pěnicí prostředky!

Doporučujeme teplotu koupele 33 - 37°C a dobu aplikace maximálně 20 minut. Pro děti do 3 let používejte esenci jen s velkou opatrností!

JUST Tymiánové esence 75 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

JUST Tymiánové esence 75 ml - BALENÍ:

Balení: 75 ml

KOUPITZDE