Léčivé produkty

Just

KOUPITZDE

JUST Eucasol 50 ml - POPIS:

Just EucasolNejdůležitějším prvkem obrany před sezónními nachlazeními je dozajista prevence. Správný chod organismu a fyzické i psychické zdraví jsou věci, které není radno podceňovat a je dobré na riziková období myslet ještě před jejich začátkem.

Výjimečný a koncentrovaný výrobek ve formě spreje přinášející úlevu především dýchacím cestám, který ocení všichni uživatelé napříč generacemi.

Unikátní produkt Just Eucasol je výjimečný jak svým složením, tak svými bohatými účinky na naše zdraví. Skvěle se doplňují jeho hlavní složky v podobě éterických olejů z eukalyptu či rozmarýnu.

JUST Eucasol 50 ml - ÚČINKY:

Obsažené a zcela přírodní éterické oleje (eukalyptus, rozmarýn, máta, jalovec a další) mají silné antibakteriální, antiseptické a uvolňující schopnosti.

Jsou účinné při prevenci respiračních onemocnění, chřipek a zejména pak při nachlazení. Pomohou při těžkém vyčerpání, nespavosti i nervozitě. Jeho služeb využijeme i při alergických rýmách.

Mezi podstatné složky můžeme zařadit eukalypt, rozmarýn či mátu.

Just eukalyptEukalypt
- první pomoc při chřipce, nachlazení
- uvolnění dýchacích cest
- pomáhá při bolestech hlavy a migrénách
- při zánětech močových cest

Rozmarýn
- dezinfekční a antiseptické účinky'
- pozbuzuje oběhový systém
- posiluje paměť
- upravuje trávení
- podporuje činnost jater
- posilovač imunitního systému
- čistí póry
- odstraňuje pocity únavy a vyčerpanosti

Máta
- podporuje vylučování žaludečních šťáv a tvorbu žluči
- při problémech s nadýmáním
- podporuje funkci jater, slinivky břišní nebo žlučníku
- na snížení krevního tlaku
- na bolavé svaly bolavé svaly či klouby
- pomůže od bolavých zubů či dásní

JUST Eucasol 50 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* éterické oleje z eukalyptu, rozmarýnu, máty, jalovce, smrku, kosodřeviny, borovice lesní, hřebíčku
* mentol
* kafr

JUST Eucasol 50 ml - SLOŽENÍ:

Butane, Alcohol Denat., Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Propane, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Dipropylene Glycol, Isobutane, Triethylene Glycol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Isopropyl Myristate, Limonene, Fragrance (Parfum), Juniperus Communis Wood Oil, Isobornyl Acetate, Picea Excelsa Leaf Oil, Camphor, Pinus Pumilio Branch/Leaf Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Menthol, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Linoleic Acid, Water (Aqua), Chlorhexidine Digluconate, Linolenic Acid, Benzyl Alcohol, Eugenol, Cinnamal, Coumarin, Linalool, Benzyl Benzoate

JUST Eucasol 50 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené užívání: JUST Eucasol 50 ml můžete použít preventivně jako rozstřik v místnosti, nebo na oblečení v oblasti hrudníku, na kapesník, na polštář. V případě již začatého nachlazení zákazníci doporučují inhalovat pouze z kapesníku nebo nastříkat přímo na pokožku krku či hrudníku. Možno použít i do aromalampy, k inhalaci či do koupele.

JUST Eucasol 50 ml- UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte ji slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Nádobku neprorážejte a nespalujte, ani po použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Nestříkejte do ohně nebo na žhavé předměty.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

JUST Eucasol 50 ml - BALENÍ:

Balení: 50 ml

KOUPITZDE