Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Tablety ze zeleného čaje a máty peprné 75 g - POPIS:

nahrin tablety ze zeleného čaje a máty peprnéKombinace zeleného čaje a máty peprné představuje dvojici antioxidantů, která napomáhá ochraňovat organismus proti volným radikálům. Tablety jsou vhodné pro širokou škálu lidí, zvláště pak pro seniory, těhotné ženy nebo ženy v klimakteriu.

nahrin Tablety ze zeleného čaje a máty peprné 75 g - ÚČINKY:

Zelený čaj obsahuje unikátní komplex biologicky aktivních látek. Z léčivých účinků můžeme jmenovat mnohé. Podporuje aktivní metabolismus tuků a tím možnost udržet zdraví prospěšnou hmotnost. Podporuje tatkéž normální funkci střevního traktu. Zelený čaj je velmi účinným antioxidantem. Přispívá k zachování normálního stavu zraku, normální funkci prostaty a pokožky.
Tablety společnosti nahrin jsou taktéž zdrojem vitaminu jako C a E. Opomenout nesmíme ani tolik prospěšný selen.
Vitamíny C a E chrání buňky před oxidativním stresem a podporují normální funkci imunitního systému. Selen je látkou, která napomáhá správné funkci štítné žlázy. Máta je přírodní prostředkem k zachováhí normálního trávení.
Tři tablety denně pokrývají denní potřebu vitaminu C a E. 

nahrin Tablety ze zeleného čaje a máty peprné 75 g - SLOŽENÍ:

sladidla (sorbitol, mannitol), extrakt z máty peprné 2 %, vitamin C, zpevňující látka stearan hořečnatý, extrakt ze zeleného čaje 1 %, kvasnice obohacené selenem, vitamin E, beta-karoten (provitamin A)

nahrin Tablety ze zeleného čaje a máty peprné 75 g - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučujeme užívat 2-3 tablety (4,5 g) denně. Ty vycucejtenebo nechte rozpustit volně v ústech.

nahrin Tablety ze zeleného čaje a máty peprné 75 g - BALENÍ:

Balení: 75 g (50 tablet)

nahrin Tablety ze zeleného čaje a máty peprné 75 g - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování:
Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.
 

KOUPITZDE