Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin NahroFit s vanilkovou příchutí 470 g - POPIS:

nahrin NahrofitNestíháte se normálně a pravidelně stravovat a máte už dost věčného fast foodu? Nebaví Vás sledovat, jak své tělo připravujete o základní živiny? Nebo chcete prostě a jednoduše zhubnout a nevíte, jaký zvolit proteinový drink na náhradu stravy? Pak je tu pro Vás připraven nahrin NahroFit s vanilkovou příchutí 470 g!

Tento mléčný nápoj v prášku obsahuje vysoké množství bílkovin, omega-6 a omega-3 mastných kyselin, které jsou tak důležité pro normální chod našeho mozku, zraku, cév, srdce a dalších zásadních orgánů. Může být vhodným pomocníkem pro seniory, děti, dospělé, diabetiky nebo alergiky na lepek. Jde o nízkokalorickou náhradu běžného jídla, kterou můžete využít i dvakrát denně.

Nejen, že skvěle chutná po vanilce, ještě obsahuje komplex minerálů a vitaminů, které potřebujete za den dodat svému tělu. Právě tak prospívá Vašemu organismu, tělo už si nedělá nadbytečné zásoby a Vy se můžete hravě pustit do hubnutí. Doporučujeme skombinovat s nahrin Broskvový nebo Jablečný syrovátkový nápoj 600 g nebo jiným produktem od společnosti nahrin s vysokým obsahem vlákniny, pro co nejlepší výsledek.

nahrin NahroFit s vanilkovou příchutí 470 g - ÚČINKY:

Bílkoviny všeobecně přispívají k růstu a udržení svalové hmoty, stejně tak jako k normálnímu stavu kostí. Vitaminy a minerální látky obsažené ve směsi přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

nahrin NahroFit s vanilkovou příchutí 470 g - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* bílkoviny
* hořčík
* vápník
* vitamin A, B6, B12, C a D
* thiamin
* riboflavin
* niacin
* kyselina pantothenová

nahrin NahroFit s vanilkovou příchutí 470 g - SLOŽENÍ:

fruktóza, mléčné bílkoviny, sušené odstředěné mléko, modifikovaný bramborový škrob, olej z kukuřičných klíčků, rybí olej v prášku (antioxidant askorban sodný), aroma, citronan draselný, chlorid draselný, zahušťovadlo guma guar, oxid hořečnatý, vitaminy (C, niacin, E, kyselina pantothenová, B6, riboflavin, thiamin, A, kyselina listová, biotin, D, B12), barvivo beta-karoten

nahrin NahroFit s vanilkovou příchutí 470 g - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené dávkování:
1 - 2 porce / den.

Na 1 porci rozmíchejte 2 vrchovaté polévkové lžíce (30 g) prášku v 200 ml odstředěného mléka (0,5 % tuku). Nejlépe se připravuje v shakeru.

nahrin NahroFit s vanilkovou příchutí 470 g- BALENÍ:

Balení: 470 g

nahrin NahroFit s vanilkovou příchutí 470 g - UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE