Léčivé produkty

nahrin

KOUPITZDE

nahrin Vivi Aloe 1000 ml - POPIS:

nahrin Vivi AloeV současné době je známo přes 300 druhů aloe, v lékařství a kosmetice se využívá Aloe pravá - Aloe Vera Miller Barbadensis. Roste v oblastech, kde půda nepromrzá, např. v Mexiku, Brazílii. Sklizeň aloe i celý čisticí proces je především ruční práce, protože strojové čištění není šetrné. Kvalita použité šťávy je zaručena a obsah sledované látky aloinu je zanedbatelný. Výsledný produkt obsahuje účinné látky, jejichž síla je známa již od pradávna.

Šťáva z Aloe Vera Barbadensis Miller obsahuje okolo 200 vysoce hodnotných čistě přírodních látek. Kromě jiných to jsou enzymy, vitamíny, minerální látky, bioflavonoidy, cukry (mukopolysacharidy), antrachiony, saponiny (přírodní čistidla, antiseptika), mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny

Právě toto seskupení účinných substancí přináší pozitivní vlivy na lidský organizmus. Důležité je zejména to, že minerální látky, stopové prvky, vitamíny a ostatní substance se v extraktu z Aloe Vera nacházejí ve vzájemně vyváženém poměru.

nahrin Vivi Aloe 1000 ml - ÚČINKY:

Léčivých účinků aloe vera lidstvo využívá už odedávna a rostlina je pro ně některými národy dokonce uctívána. Jako posvátnou ji uctívají například američtí indiáni. Egypťané jí přezdívali boží krev či rostlina nesmrtelnosti a egyptské královny ji dokonce užívaly k omlazení pleti.
Díky výrazným hojivým účinkům je aloe využíváno jak v medicíně, tak kosmetickém průmyslu. Obsahuje zejména vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, niacin a cholin. Z minerálů se v rostlině nachází hořčík, mangan, zinek, sodík, draslík, vápník, měď a chrom. Rovněž obsahuje steroidy, vzácné aminokyseliny, glykosidy, saponiny, polysacharidy nebo mastné kyseliny. Celkem aloe vera obsahuje více než 200 látek prospěšných pro naše tělo.

Aloe Vera
- hojí povrchové rány, oděrky a popáleniny, včetně vyrážek či bodnutí hmyzu
- napomáhá při obtížích s trávením při překyselení organismu
- napomáhá léčbě atopického ekzému
- součást detoxikace organismu
- prostředek posilující imunitu
- řeší poruchy látkové výměny
- podporuje vstřebávání stopových prvků, vitamínů a minerálních látek a jejich umisťování
- ulevuje od bolesti při obtížích s pohybovým aparátem.
- napomáhá regeneraci svalů
- léčba oparů, akné a plísní

Vinná réva
-
podporuje snížení nadváhy
- odvádí z těla toxiny
- čistí ledviny, močový měchýř a močové cesty
- díky většími obsahu ovocného cukru pomáhají při únavě, nervozitě a depresích
- chrání krevní cévy
- léčí poruchy krevních cév
- prevence rakoviny i její účinná doplňková léčba
- chrání zrak a léčí oční choroby
- snižuje možnost poškození kolagenu v kůži

Granátové jablko
-
zbaví tělo škodlivin
- působí jako prevence kardiovaskulárních nemocí
- zpomaluje proces stárnutí buněk
- upravuje zažívání a trávení
- zlepšuje a stimuluje krevní oběh
- podporuje správnou funkci ledvinu
- urychluje léčbu zánětů a pomáhá jim předcházet
- snižuje hladinu nežádoucího cholesterolu
- brání kornatění tepen
- podporuje činnost nervové soustavy
- snižuje riziko vzniku rakoviny

nahrin Vivi Aloe 1000 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* aloe vera
* vinná réva
* granátové jablko
* vitamín C

nahrin Vivi Aloe 1000 ml - SLOŽENÍ:

čistá šťáva z aloe vera 93 %, fruktóza, šťáva z bílých hroznů (z koncentrátu), šťáva z granátového jablka (z koncentrátu), citronový koncentrát, vitamin C, konzervant sorban draselný

nahrin Vivi Aloe 1000 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené denní dávkování: dospělí 40 ml (6 polévkových lžic), děti od 3 let 20 ml (3 polévkové lžíce) denně mezi jídly, samotný nebo rozředěný v oblíbeném nápoji

nahrin Vivi Aloe 1000 ml - BALENÍ:

Balení: 1000 ml

nahrin Vivi Aloe 1000 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, mládež a osoby užívající léky snižující srážlivost krve.
 
Způsob skladování:
o otevření skladujte v chladničce (při 6°C), spotřebujte do 3 měsíců. Podávejte chlazený. Před použitím protřepte. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

KOUPITZDE