Léčivé produkty

Just

KOUPITZDE

JUST Čistící gel 125 ml - POPIS:

Just Čistící gel a krémČištění představuje základní péči o pleť, zároveň však nesmí docházet k poškození či podráždění pokožky a čištění musí být jemné a důkladné. Vital JUST čisticí gel je jemný, ale účinný a zaručuje řádné odstranění make-upu, nečistot a odumřelých buněk z pokožky.

Vital JUST čisticí gel obsahuje speciálně vyvinutý JUST anti-aging komplexextrakty z protěže alpské a meduňky, panthenol a glycerin. Díky těmto složkám nedochází k podráždění pokožky a pleť je hebká a svěží. Významnou složku tvoří tenzidy, což jsou čisticí látky, které nečistotu obklopí a oddělí ji od povrchu ke kterému přilnula. Známým příkladem tenzidu je např. mýdlo.

Dopřejte své pleti kvalitní a šetrné čištění s Vital JUST čisticí gel 125 ml. Díky šetrnému složení nenaruší přirozenou ochrannou vrstvu pokožky,  přitom však důkladně odstraní všechny nečistoty.

JUST Čistící gel 125 ml - ÚČINKY:

Čisticí gel s obsahem bylinných složek odstraní bez podráždění pleti make-up, nečistoty, líčidla, odumřelé buňky a připraví pleť na další péči. Po ošetření pleti Vital JUST čisticím gelem bude pleť zklidněná a svěží.

Protěž alpská
- antibakteriální, antiseptické a hojivé účinky

MeduňkaMeduňka lékařská
- při plynatosti a nadýmání
- zklidňuje, snižuje krevní tlak
- pomáhá při nespavosti
- využití při revmatismu a bolestech pohyblivého aparátu
- tlumí podráždění, nervozitu, předrážděnost, protivnost

JUST Čistící gel 125 ml - ÚČINNÉ SLOŽKY:

* směs tenzidů na bázi kokosového oleje a cukru
* extrakt z protěže alpské a meduňky v lipozomálních pouzdrech
* glycerin
* panthenol
* bez parabenů a minerálních olejů

JUST Čistící gel 125 ml - SLOŽENÍ:

Water (Aqua), Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Pentylene Glycol, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Melissa Officinalis Leaf Extract, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Panthenol, Lecithin, Fragrance (Parfum), Citric Acid, Sodium Benzoate, Alcohol, Phenoxyethanol

JUST Čistící gel 125 ml - DÁVKOVÁNÍ:

Doporučené užívání: ráno a večer naneste malé množství gelu na navlhčenou pleť a krouživými pohyby prstů vytvořte pěnu. Nechte chvíli působit a důkladně opláchněte

JUST Čistící gel 125 ml - UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Způsob skladování:
Po otevření skladujte v suchu a chladu, pečlivě uzavřené. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Čtěte poctivě příbalový leták.

JUST Čistící gel 125 ml - BALENÍ:

Balení: 125 ml

KOUPITZDE