Serafin Rakytník - tinktura z bylin - POPIS:

V lidovém léčitelství Sibiře a Mongolska byl rakytník znám již v dávné minulosti. Lidé využívali jeho léčebných schopností při plicních, zažívacích, jaterních i kloubních onemocněních. Dokonce našel využití také v místní kosmetice. V tibetské tradiční medicíně patří mezi vysoce efektivní regenerační prostředek, který se používá i při kardiovaskulárních chorobách a intoxikacích. Klinické výzkumy z posledních let prokázaly, že plody, šťáva z nich i extrakt příznivě ovlivňují funkci žaludku, sleziny a dvanáctníku, ale také tvorbu krve a jsou antimikrobiálně aktivní. Olej má významné regenerační vlastnosti, hojí rány a podporuje sekreci trávicích šťáv.
 
SERAFINRAKYTNIK
 

Serafin Rakytník - tinktura z bylin - ÚČINKY: 

*  pomáhá zlepšovat zdravotní stav pacientů po infekčních chorobách a chirurgických zákrocích
*  má baktericidní účinek
*  stimuluje zažívání, zlepšuje vylučování trávicích enzymů a žluči
*  zvyšuje rezistenci vůči infekci
*  celkově posiluje imunitu
*  pomáhá odolávat stresu a detoxikovat organismus
 
Rakytník: Tento, až 6 metrů vysoký keř pochází původně z Ruska, kde byl na Sibiři využíván pro své léčebné účinky. Lidově se mu říkalo sibiřský zázrak nebo citroník severu. Rakytník je využíván v potravinářství pro výrobu sirupů, kompotů a marmelády, v medicíně pro léčbu kožních onemocnění, sliznice, vředů, zažívacích potíží, rakoviny a gynekologických problémů, dále v kosmetice a dokonce i v zemědělství, jako ochrana před půdní erozí.

 

Serafin Rakytník - tinktura z bylin - UPOZORNĚNÍ:

Uschovejte v suchu a temnu mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování.

Pokud vám v tinkturách vadí alkohol, doporučujeme nakapat požadovanou dávku do teplé vody či teplého čaje, alkohol se tak v tekutině rozředí. Takto upravenou tinkturu lze podávat i dětem od tří let.