Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov Rakytníkový olej 100% - 50 ml - POPIS:

Dr. Popov Rakytníkový olejOlej z rakytníku má vysoce regenerační schopnosti. Jako biogenní stimulátor především ovlivňuje růst tkání při poškození kůže a sliznic. Má také značné baktericidní účinky. Obsahuje vitamín A, E a K. Dále obsahuje flavonoidy, karotenoidy, karoteny, kyselinu listovou, provitamín D, fytoncidy, třísloviny, minerální soli (železo, bór, mangan), organické kyseliny a nenasycené mastné kyseliny.

Dr. Popov Rakytníkový olej 100% - 50 ml - ÚČINKY:

Rakytník je rostlinou velmi prospěšnou pro lidský organismus. Zdaleka nevyužíváme jeho léčebné účinky. V jednom kilogramu plodů je tolik vitamínu C a A, kolik lidské tělo využije za půl roku. Pro začátek vyzkoušejte rakytníkový olej, v němž je koncentrováno velké množství vitamínů a aktivní amin serotonin, který pomáhá předcházet nádorovým onemocněním. Působí také antidepresivně. Rakytníkový olej má i regenerační účinky a pomáhá při léčbě popálenin, omrzlin a řady kožních nemocí. Účinně pomáhá léčit střevní záněty, žaludeční vředy, tlumí bolesti, podporuje hojení ran a působí také jako prevence sklerózy.

Díky rakytníku se posiluje imunita organismu a zvyšuje se odolnost proti stresu, má detoxikační účinky na organismus a při revmatických chorobách pomáhá odbourávat škodliviny z těla. Rakytník obsahuje také kyselinu listovou (B9), která příznivě ovlivňuje růst plodu v těhotenství. Nálev připravený z větví a listů rakytníku slouží k oplachování vlasů – pro jejich posílení a růst.

Rakytník řešetlákový*  pozitivně ovlivňuje oběhový systém - prevence infarktu a mozkových příhod, snižuje cholesterol v krvi
*  působí příznivě na žíly a tepny (předchází rozvoji trombózy)
*  podporuje léčbu zánětů trávicího ústrojí a zánětů obecně
*  napomáhá při léčbě kožních chorob a poranění kůže - zde je vhodné kombinovat vnitřní a vnější užití
*  působí jako antioxidant, váže volné radikály - zpomaluje stárnutí organizmu 
 
Rakytník: Tento, až 6 metrů vysoký keř pochází původně z Ruska, kde byl na Sibiři využíván pro své léčebné účinky. Lidově se mu říkalo sibiřský zázrak nebo citroník severu.
 
Rakytník je využíván v potravinářství pro výrobu sirupů, kompotů a marmelády, v medicíně pro léčbu kožních onemocnění, sliznice, vředů, zažívacích potíží, rakoviny a gynekologických problémů, dále v kosmetice a dokonce i v zemědělství, jako ochrana před půdní erozí.

Dr. Popov Rakytníkový olej 100% - 50 ml - POUŽITÍ:

Doporučené dávkování je 1 čajová lžička 2 - 3 x denně v průběhu jídla.

Dr. Popov Rakytníkový olej 100% - 50 ml - UPOZORNĚNÍ:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosahu dětí. Uchovejte v suchu při teplotě 5 – 25 st. C.

Dr. Popov Rakytníkový olej 100% - 50 ml - BALENÍ:

50 ml

KOUPITZDE