Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov Zelený jíl 280 g - POPIS:

Dr. Popov Zelený jílZelený jíl (Solum Fullonum, Argile verte) je minerál pocházející z rozkladu živce. Jedna z nejstarších látek, kterou člověk v minulosti používal. Má velkou schopnost látkové výměny kationtů - dokáže absorbovat nahromaděné škodlivé látky, vylučovat je ven a přitom se v organismu nevstřebává.

Zelený jíl je minerál pocházející z rozkladu živce.
Jíl je dolován z velkých hloubek, proto je velmi čistý. Idelní prostředek pro celkovou péči o zdraví těla i duše. Má mnohé léčivé účinky.
 
Obsahuje množství minerálních látek, zejména křemík, vápník, železo, titan, mangan, hořčík, draslík aj.
 
Nejsou zde žádné chemické a konzervační látky, je to 100% přírodní produkt. Používá se už po staletí v kosmetice, ale také v péči o zažívací trakt. Je vhodný pro vnitřní, ale i vnější použití. Je bez zápachu a bez chuti.

Dr. Popov Zelený jíl 280 g - ÚČINKY:

Zelený jíl s jeho vysokou pojivostí a jedinečnou strukturou a složením má široké uplatnění, od péče o pleť, tělo, vlasy, po relaxaci a jiné kosmetické účely, až po doplnění minerálů, odkyselení, detoxikace organizmu.

Vnitřně:
*  při překyselení žaludku, plynatosti, zácpě a průjmu, při žaludečních vřede
*  při regeneračních čistících kúrách (2x ročně) a při detoxikaci organizmu
*  užívá se nalačno jen čistá voda bez usazeniny (výluh), nicméně zahraničnízdroje a literatura uvádějí i možnost užití vč. sedliny
 
Zevně:
*  pleťové masky ke zjemnění, omlazení pokožky, při akné
*  obklady při revmatizmu, bolestech zad, při křečových žilách
*  koupele při únavě, stresu, rekonvalescenci
*  jako zábal na vlasy, má dobrý vliv na růst, pomáhá při svědění pokožky hlavy a lupech

Dr. Popov Zelený jíl 280 g - POUŽITÍ:

1) vnitřní použití - 1 zarovnaná čajová lžička (cca 3 g) se nejlépe večer rozmíchá ve 100 ml vody, poté se nechá celou noc odstát. Ráno již nepromícháváme a pijeme nalačno jen čistou vodu bez usazeniny. Takto užíváme zelený jíl maximálně po dobu 3 týdnů. Další opakování se provádí až po 3 měsících. 
 
2) vnější použítí - jíl rozmícháme s vodou (nechlorovanou) na polotekutou kaši, která nebude z pokožky stékat. Směs se nechává působit cca 15-20 minut - vhodné na pleťové masky i na obklady 
 
3) do koupele - na běžnou vanu použijeme cca 50 ml zeleného jílu. Důkladně promícháme - v koupeli pobýváme cca 20 minut.

Dr. Popov Zelený jíl 280 g - UPOZORNĚNÍ:

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby užívající léky. Neužívat déle než tři týdny. Nepřekračovat doporučenné denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávat v suchu při teplotě do 25 st. C.

Dr. Popov Zelený jíl 280 g - BALENÍ:

280 g
 

KOUPITZDE