Léčivé produkty

Dr. Popov

KOUPITZDE

Dr. Popov osvěžovač vzduchu při dýchacích potížich a rýmě 50 ml - POPIS:

Dr. Popov RespiranAktivní osvěžovač vzduchu Respiran obsahuje ojedinělou kombinaci esenciálních olejů, které příznivě působí při dýchacích potížích a rýmě. Respiran je vhodné používat k dezinfekci vzduchu v uzavřených místnostech, v období chřipek a viróz. Osvěžovač má praktický rozprašovač a hodí se k provonění bytů, kanceláří či jiných prostor.

Dr. Popov osvěžovač vzduchu při dýchacích potížich a rýmě 50 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

Osvěžovač vzduchu Respiran obsahuje vyváženou kombinaci léčivých éterických olejů, jejichž účinky se vzájemně podporují a doplňují. Léčivé oleje jsou v nich narozdíl od běžných osvěžovačů obsaženy ve vysoké míře a příznivě tak působí na lidský organismus.

V osvěžovači vzduchu je obsažen eukalyptus - jeden z nejúčinnějších éterických olejů při všech dýchacích potížích. Eukalyptus čistí vzduch, má totiž vynikající antiseptické účinky. V Respiranu je dále obsažena levandule, máta peprná, která tiší bolesti hlavy a povzbuzuje mozkovou činnost při únavě, Tea Tree Oil, který patří k nejsilnějším přírodním antiseptikům. 

Dr. Popov osvěžovač vzduchu při dýchacích potížich a rýmě 50 ml - NÁVOD K POUŽITÍ:

EukalyptOsvěžovač vzduchu stříkejte do středu místnosti, nemiřte na nábytek ani textilie. Nestříkejte do ohně ani na žhavé předměty. Používejte pouze v dobře větraných místnostech. Nevdechujte aerosol - v případě požití vyhledejte lékařskou pomoc.

Dr. Popov osvěžovač vzduchu při dýchacích potížich a rýmě 50 ml - UPOZORNĚNÍ:

Pozor hořlavina. Obsahuje alkohol. Chraňte před dětmi. Skladovat při teplotě 5-20°C. Osoby, které citlivě reagují na vonné látky, by měly tento výrobek používat s opatrností. Může vyvolat senzibilazaci při styku s kůží.

KOUPITZDE