Léčivé produkty

Klas

KOUPITZDE

Klas Balancer 60 tablet - POPIS:

Klas BalancerTěžištěm přípravku Balancer Klas je protykin. Harmonicky vyvážená kombinace aminokyselin a přírodních složek. Výtažek z Křídlatky kopinaté (Reynoutria japonica) obsahuje resveratrol, významný antioxidant s fytoestrogenní aktivitou, který se využívá ke zmírňování nepříznivých projevů menopauzy, podpoře zdravých kloubů a kardiovaskulárního zdraví. Resveratrol je také předmětem prokazování pozitivního vlivu na srdce, cév i nervových buněk.
Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum L.) je používán mimo jiné pro podporu ochrany buněk a jejich regeneraci. Chlorella - sladkovodní řasa obsahuje základní aminokyseliny a řadu vitamínů a minerálních látek. Je ideálním doplňkem očistných kůr a redukčních režimů. L-ornitin napomáhá normalizovat funkce jater prostřednictvím regulace cyklu močoviny. Taurin je důležitý pro energetický metabolismus a přispívá k ochraně proteinů DNA a lipidů před oxidačním poškozením.

Klas Balancer 60 tablet - POUŽITÍ:

Trávicí soustava:
Ze složek BALANCERU KLAS nejvíce harmonizuje trávicí soustavu chlorella spolu s ostropestřcem mariánským a smetánkou lékařskou. Podílí se na detoxikaci střev, příznivě ovlivňuje tvorbu žluči a odstraňuje zácpu a průjem.

Nervový systém:
Účinnými složkami BALANCERU KLAS, které se podílejí na správném fungování nervové soustavy, jsou aminokyseliny L-taurin a L-glycin. Podporují léčbu epilepsie, zlepšují mozkové funkce, harmonizují spánek.
 
Dýchací systém:
Synergické působení všech složek přípravku BALANCER KLAS podporuje imunitní systém. Tím dochází ke zmírnění zánětu horních a dolních cest dýchacích.
 
Kožní choroby:
Alfa-lipoová kyselina jako silný antioxidant zmírňuje nežádoucí vlivy vnějšího prostředí. Zároveň smetánka lékařská spolu s chlorellou dokážou odstranit např. různé ekzémy, akné nebo plísňová onemocnení kůže. Mohou být nápomocny dokonce i při lupénce.
 
Pohybový systém:
Kudzu se významnou měrou podílí na prevenci či zastavení osteoporózy, která je tak častým průvodním jevem stárnutí u žen. Účinnost můžeme posílit užitím přípravku OSTEO KLAS.
 
Lapač volných radikálu:
BALANCER KLAS představuje nejsilnější kombinaci antioxidantů, kterou známe. Tento efekt využijeme všude tam, kde vznikají škodlivé volné radikály. Volné radikály se nacházejí jak v zevním prostředí, tak i v našem organismu. Zevní prostředí nás ovlivňuje neustále, a proto můžeme antioxidanty užívat nepřetržitě. Rizikovými faktory vzniku volných radikálů jsou kouř, nikotinismus, radioaktivní záření, toxické látky, smog, UV záření atd. A účinnými antioxidanty, které nalezneme v našem přípravku, jsou resveratrol, chlorella, alfa-lipoová kyselina a L-taurin. Pro posílení tohoto účinku můžeme kombinovat s QUATREM KLAS, BETAVITALEM a IMUNO C KOMPLEXEM.
 

zdravíHlavní účinky:

 • Menopauza
  Účinně odstraňuje nežádoucí projevy menopauzy a harmonizuje hladinu hormonů na přírodní bázi bez negativních vedlejších účinků.
 • Menstruace
  Odstraňuje premenstruační syndrom a upravuje menstruační cyklus.
 • Játra
  Silně detoxikuje jaterní buňky (např. po virové žloutence), zabraňuje vzniku cirhózy jater, zamezuje toxickému poškození (např. při práci v chemicky agresivním prostředí).
 • Imunita
  Nepodceňujme. Zabraňuje alergickým reakcím a zvyšuje obranyschopnost lidského těla.
 • Srdce a cévy
  Bojuje proti arterioskleróze cév a ischemické chorobě srdeční. Snižuje vysoký krevní tlak, zabraňuje vzniku křečových žil a hemeroidů.
 • Krev
  Působí proti anémii (chudokrevnost), příznivě ovlivňuje léčbu leukémie.
 • Komplexní účinky
  Harmonizuje celý organismus a příznivě účinkuje při celé řadě dalších obtíží.
 • Acidobazická rovnováha
  Harmonizuje kyselost a zásaditost v organismu.
 • Ledviny
  Významně zlepšuje funkci ledvin a močového systému.
 • Cukrovka
  Pomáhá stabilizovat hladinu cukru v krvi a preventivně působí proti komplikacím cukrovky.
 • Šedý zákal
  Může jej i zastavit a účinkuje jako prevence slepoty.
 • Nádorová onemocnění
  Podpůrně účinkuje proti nádorovým onemocněním, zabraňuje růstu nádoru (výjimkou je karcinom prsu viz kapitola Užívání - jako alternativu doporučuje firma Klas v tomto případě užití produktu Mykoimun).
 • Snižuje negativní dopady chemoterapie a ozařování.
 • Prostata
  Účinkuje proti zvětšení prostaty.

Klas Balancer 60 tablet - DÁVKOVÁNÍ:

Nejlépe nalačno nebo před jídlem. Může ovlivnit účinky hormonální antikoncepce nebo hormonální substituční léčby a nedoporučuje se užívat při karcinomu prsu a při jakékoliv léčbě antiestrogeny. Poraďte se v takovém případě s odborníkem.

Prevence: 1x denně 1 tableta
Léčba: 2 - 3x denně 1 tableta nalačno nebo před jídlem
Těhotné a kojící ženy: nevhodný
Děti: nevhodný

 KOUPITZDE