Léčivé produkty

Cannaderm

KOUPITZDE

Cannaderm Mentholka - konopné mazání na svaly a klouby 200 ml - POPIS:

Cannaderm MentholkaBolesti svalů a kloubů jsou v našem životě jedním z nejčastějších zdravotních problémů. Tímto problémem trpí jak senioři, tak i čím dál mladší lidé, kteří jsou ovlivněni životním stylem. Příčin je celá řada. Cannabinoidy, látky obsažené v konopí, uvolňují svalové napětí a působí proti bolesti. Proto jsou konopné masti vhodným prostředkem k zmírnění těchto problémů. Volně dostupné jsou masti z tzv. technického konopí, tzn. konopí, které obsahuje minimální množství psychoaktivní složky THC.

Mentholka konopné mazání je rychle působící lehký gel s chladivým mentholem pro zevní aplikaci na pokožku v místě projevů bolestí zad, kloubů, svalů a šlach. Vysoké zastoupení účinných výtažků z kaštanu, kostivalu, kafru, arniky a oleje ze sibiřské jedle v receptuře garantuje účinnost masáže při namožených svalech, akutních i chronických problémech se zády a klouby, při zánětech šlach či projevech revmatismu, artrózy a ischiasu.

Konopné mazání se velmi dobře vstřebává, nelepí ani nedráždí pokožku.

Cannaderm Mentholka - konopné mazání na svaly a klouby 200 ml - LÉČIVÉ ÚČINKY KONOPÍ:

Konopí jako rostlina zahrnuje 2 samostatné druhy – konopí indické a konopí seté. Cannabis neboli konopí je rostlina známá lidstvu již od počátku věků. Po tisíce let byly přípravky z konopí využívány pro své léčivé účinky.

Konopí CannabisPři výrobě kosmetiky z konopí se většinou používá za studena lisovaný konopný olej. Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům.

Konopný olej je pro kosmetické účely ideální, obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály. A jaké jsou hlavní důvody využití konopného oleje? Obsahuje 73% nenasycených mastných kyselin, působí blahodárně jak na pokožku, tak vlasy. Má výbornou roztíratelnost.

Cannaderm Mentholka - konopné mazání na svaly a klouby 200 ml - ÚČINNÉ LÁTKY:

- Bioaktivní konopný olej, sibiřská jedle, kaštan, kostival, arnika, mentol, kafr

Cannaderm Mentholka - konopné mazání na svaly a klouby 200 ml - POUŽITÍ:

Gel rozetřete v dlaních a jemně vmasírujte do pokožky postiženého místa. Pro delší masáž kombinujte konopné mazání s mastí konopka nebo s masážním olejem z řady natura.

Určeno: pro dospělé, sportovce a seniory.

Cannaderm Mentholka - konopné mazání na svaly a klouby 200 ml - RADA:

Po použití mentholky si vždy důkladně umyjte ruce. Nikdy nenanášejte mentholku na oči či sliznice, obsažené látky vyvolávají pálení očí i sliznic. Mentholka má chladivý efekt, prohřátí ošetřovaného místa lze dosáhnout zábalem, přiložením nahřátého obkladu či kombinací mentholky s masážním olejem.

KOUPITZDE