Léčivé produkty

Cannaderm

KOUPITZDE

Cannaderm Aknea - ošetřující krém na akné 75 g - POPIS:

Aknea krém na aknéNepodléhejte iluzi, že krém vás "zmastí" ještě víc. Ty, které jsou určené pro aknózní pleť mají velmi lehkou konzistenci, dodají vám potřebnou hydrataci a navíc stahují póry.

Nepodléhejte iluzi, že krém vás "zmastí" ještě víc. Ty, které jsou určené pro aknózní pleť mají velmi lehkou konzistenci, dodají vám potřebnou hydrataci a navíc stahují póry.

Více na http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-trendy-krasa/215508/sbohem-pupinky-na-vlastni-kuzi-jsme-vyzkouseli-co-zabira-proti-akne.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy

Certifikovaná přírodní bio receptura krému dlouhodobě upravuje tvorbu kožního mazu a snižuje výskyt zanícených pórů. Pravidelné ošetřování krémem aknea zlepšuje vzhled pokožky, zjemňuje a vyhlazuje ji a redukuje viditelné projevy akné. Ošetřující krém aknea doporučujeme nanášet 1-2x denně nejlépe na čistou, umytou pokožku, zbavenou nečistot a make-upu.

Cannaderm Aknea - ošetřující krém na akné 75 g - ÚČINNÉ LÁTKY:

- Bioaktivní konopný olej, dubová kůra, myrha, mateřídouška, čajovník

Cannaderm Aknea - ošetřující krém na akné 75 g - LÉČIVÉ ÚČINKY KONOPÍ:

Konopí jako rostlina zahrnuje 2 samostatné druhy – konopí indické a konopí seté. Cannabis neboli konopí je rostlina známá lidstvu již od počátku věků. Po tisíce let byly přípravky z konopí využívány pro své léčivé účinky.

Při výrobě kosmetiky z konopí se většinou používá za studena lisovaný konopný olej. Moderní kosmetika se opět vrací k osvědčeným přírodním zdrojům, rostlinným olejům a extraktům.

Konopný olej je pro kosmetické účely ideální, obsahuje kromě nenasycených mastných kyselin také chlorofyl, fytosteroly a minerály.

Cannaderm Aknea - ošetřující krém na akné 75 g - POUŽITÍ:

Cannaderm KonopíMalé množství krému naneste lokálně na pokožku s projevy akné. Krém je vhodný pro denní i noční ošetření pokožky s projevy akné a nadměrnou tvorbou kožního mazu. Snadno se vstřebává, nezanechává mastný film a výrazně upravuje stav pokožky. Nepoužívejte pro ošetření pokožky okolo očí. Před aplikací krému ošetřete pokožku nejprve ošetřující pleťovou vodou na akné. Případné zčervenání pokožky po aplikaci krému není na závadu a samo vymizí.

Určeno: pro dospívající (12+) a dospělé s projevy akné

Aknea - ošetřující krém na akné 75 g - RADA:

Ošetřující krém aknea doporučujeme nanášet 1 - 2 x denně nejlépe na čistou, umytou pokožku, zbavenou nečistot a make-upu.
Přípravky aknea používejte vždy cíleně na místa na pokožce s projevy akné - program má specifické receptury stavěné na míru potřebám aknózní pokožky, proto není vhodné používat tut

o kosmetiku na ostatní, bezproblémová místa. Pro ostatní pokožku platí pravidlo, že na mytí a ošetřování je třeba zvolit vhodnou kosmetiku podle typu pleti např. z řady natura.

KOUPITZDE